Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

BIEGACZU, OD CZWARTKU BIEGANIE NIE BĘDZIE JUŻ TAKIE SAMO. ASICS ZMIENIA ZASADY GRY!

28 lutego w najważniejszych punktach biegowych w Polsce, ASICS przedstawi swój nowy koncept butów do biegania.

Już w najbliższy czwartek, japońska marka odsłoni prawdziwą rewolucję dla fanów biegania na całym świecie. Także w Polsce ASICS przygotował odpowiednią oprawę tego wyjątkowego dnia. Premiera odbędzie się nietypowo, albowiem jednego dnia w dwóch lokalizacjach.

Wszystkich chętnych zapraszamy do:

• Sklep Biegacza, Warszawa – Powiśle, godz. 11
• Świat Biegacza, Poznań, godz. 18

Punktualnie o godzinie 11, w Sklepie Biegacza na Powiślu, światu zostanie przedstawiony nowy koncept butów biegowych. Utrzymywany w tajemnicy jest nie tylko wygląd oraz kształt nowego modelu, ale także jego nazwa. "Zdradzić możemy jedynie fakt, że to całkowicie nowe podejście do obuwia biegowego. Dodam, że każda osoba, która zdecyduje się na zakup nowego modelu, otrzyma za symboliczną złotówkę najwyższej jakości koszulkę biegową" - powiedział tajemniczo Daniel Bogacki - PR & Sports Marketing Specialist ASICS Polska.

alt

Oprócz premiery nowego modelu w Warszawie pojawią się Ambasadorzy ASICS tacy jak Yared Shegumo czy Błażej Brzeziński, a także liczna reprezentacja członków grupy ASICS FrontRunner Poland oraz gość specjalny.

To nie koniec atrakcji. Przez cały dzień na Powiślu klienci będą mogli skorzystać z porad eksperta ASICS oraz innowacyjnego systemu doboru butów - Motion ID, a także sprawdzić swój refleks w grze zręcznościowej i wygrać premierowe buty!

Na koniec dnia odbędzie się bieg "Wybiegaj pączka". W którym weźmie udział prawie 150 osób.

Również w Poznaniu, w Świecie Biegacza, będzie się sporo działo. Od godziny 11, ekspert ASICS, będzie profesjonalnie dobierał obuwie biegowe za pomocą systemu Foot ID. Dodatkowo każdy, kto tego dnia zgłosi się do sklepu, otrzyma okolicznościowy bidon (limit 50 szt.), a tym samym szansę wygrania premierowych butów. Całość zwieńczy o godzinie 18:00 krótka prezentacja oraz poczęstunek dla wszystkich obecnych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

alt

 

 

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony