Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Bieg na Szczyt RONDO1: Anna Dereszowska i Tomasz Smokowski na starcie! Co jeszcze czeka nas w sobotę, 23 lutego?

Już w najbliższą sobotę, 23 lutego odbędzie się IX Bieg Na Szczyt RONDO 1 w Warszawie. Udział w sportowo-charytatywnym wydarzeniu potwierdzili m.in. Anna Dereszowska i Tomasz Smokowski. To będzie dzień pełen emocji w RONDO 1!

Karuzela ruszy dokładnie o godz. 15:00, gdy na klatkę schodową wbiegną pierwsi zawodnicy rywalizacji „Strażackie schody". Ponad 50 strażackich par z całego kraju pokona 38 pięter warszawskiego biurowca w pełnym umundurowaniu bojowym, ważącym ponad 20 kg. To po prostu trzeba zobaczyć, aby docenić poziom wytrenowania i trud codziennej pracy tych ludzi.

Przede wszystkim – charytatywnie!

Bieg Na Szczyt RONDO 1 to w pierwszej kolejności wydarzenie charytatywne, którego beneficjentem są podopieczni SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku. W ciągu dotychczasowych 8 edycji zawodów, zebrano ponad 200 tysięcy złotych na sfinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci. W tym roku, do Kraśnika trafi kolejne 25 tysięcy złotych!

Dzieci z SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku będą obecne na biegu, aby dopingować zawodników i samym przebiec kilka pięter. Co więcej, każdy uczestnik zawodów otrzyma pamiątkową koszulkę, która została zaprojektowana przez 13-letnią Wiktorię, podopieczną SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku.

Cegiełka od gwiazd

Co roku, w biegu biorą udział znane osoby ze świata mediów, kultury czy sportu. Nie inaczej będzie tym razem. 836 schodów RONDO 1 pokona – po raz drugi – aktorka, Anna Dereszowska, a swój debiut w imprezie planuje dziennikarz sportowy, Tomasz Smokowski. Każdy pokonany przez nich schodek to złotówka na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Nie tylko na nogach...

W RONDO 1 ponownie zobaczymy też Krystiana Herbę. Wielokrotny rekordzista Guinnessa w skakaniu rowerem po schodach planuje poprawić swoje zeszłoroczne osiągnięcie i pokonać 38 pięter w czasie poniżej 18 minut. Nie próbujcie tego w domu!

Międzynarodowo i o punkty rankingowe

Każdy bieg musi mieć swoich zwycięzców. A chętnych do stania na podium nie brakuje. Do RONDO 1 zjadą specjaliści towerrunningu z 15 różnych krajów, którzy powalczą o cenne punkty do rankingu Towerrunning Tour 2019. Faworytami będą Polacy, na czele z trzykrotną zwyciężczynią i rekordzistką trasy, Anną Ficner oraz mistrzem świata i czterokrotnym triumfatorem imprezy, Piotrem Łobodzińskim. Aktualny wicelider światowego rankingu twierdzi, że jest „w gazie". Czy ktoś zdoła pokrzyżować mu plany pod nieobecność głównego rywala, Christiana Riedla?

Odpowiedź poznamy w sobotę, 23 lutego, wieczorem. Więcej informacji, a także relacja online „na żywo" z IX Biegu Na Szczyt RONDO 1, na www.biegnaszczyt.pl.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony