Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

RUSZYŁY ZAPISY DO ASICS FRONTRUNNER. ASICS ROZPOCZĄŁ POSZUKIWANIA 120 NOWYCH AMBASADORÓW RUCHU

Otwarta dla wszystkich, bez względu na wiek, kolor skóry czy wyznanie – społeczność ASICS FrontRunner ma członków w ponad 30 krajach, w tym od 2015 r. także w Polsce. Teraz po 9 latach od powstania, powiększy się jeszcze bardziej. Kolejnych 120 nowych członków, co sprawi, że grupa ta będzie liczyć juz ponad 700 biegaczy!

Projekt, który rozpoczał się w roku 2010 r., dąży do tego , by poruszyć świat poprzez biegową pasję. Biegacze początkujący oraz topowi atleci tworzą wyjątkowy kolektyw promujący filozofię ASICS „W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch" (Anima Sana In Corpore Sano).

Szwedzki triathlonistka Lisa Nordén, zdobywczyni srebrnego medalu Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku, jedna z wielu topowych sportowców w społeczności powiedziała: „Naprawdę kocham to, że wszyscy mamy tę samą pasję do biegania. Możemy być na różnych poziomach, ale nasza miłość do ruchu jest taka sama. Inspirację czerpię z przynależności do zespołu ASICS FrontRunner."

Żeby lepiej zrozumieć czym jest projekt ASICS FrontRunner warto prześledzić wyzwanie Coast to Coast. Siedem członkiń zespołu ASICS FrontRunner, z siedmiu różnych krajów postanowiło podjąć wyzwanie przebiegnięcia w ciągu czterech dni, odległości 4 maratonów z wybrzeża Dubaju do Wybrzeża Omanu. Te 180 km idealnie przedstawia charakter społeczności ASICS FrontRunner. Już 17 lutego będzie można prześledzić tę przygodę. Film dokumentalny przedstawi z bliska pokazuje każdy etap ekspedycji, od każdgeo bolącego odcisku, po wyczerpujące z energii piaszczyste wydmy.

Zastanawiając się nad przygodą, Reegan Akward, członek ASICS FrontRunner z RPA powiedział: „Dla mnie bieganie to sport zespołowy, nikt nie może zostać z tyłu sam. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. To duch zarówno biegania jak i ASICS w ogóle."

Aplikacje ASICS FrontRunner są już otwarte i zostaną zamknięte 3 marca.
Aby złożyć wniosek, przejdź na stronę asics.com/frontrunner

Link do ASICS FrontRunner: https://www.youtube.com/watch?v=_PVJ_Zt3roY&feature=youtu.be

 

Więcej zdjęć: https://drive.google.com/drive/folders/1_-h-Wlqqa1yeZzcmDT-TzCqQElYVrhLo

 

Link do zdjęć Coast to Coast:
https://drive.google.com/open?id=1qRCg73NoAQY--O0IZHAiEKPqKaLd58Vb

 

 

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony