Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Rozpoczęcie sezonu Runmageddonu w Garnizonie Modlin

Rozpoczęcie sezonu Runmageddon 2019, kwalifikacje do Mistrzostw Europy Biegów OCR oraz zimowa sportowa przygoda dla dzieci i dorosłych tak zapowiada się Zimowy Runmageddon w Garnizonie Modlin. W weekend 16-17 lutego profesjonalni biegacze będą mogli zawalczyć o udział w czerwcowych mistrzostwach, Runmageddończycy sprawdzą swoją siłę i charakter na zimowej trasie, a dzieci staną przed ekscytującym wyzwaniem pokonania Runmageddonu Kids.

Prawdziwa zimowa przygoda, tak wyglądać będzie pierwszy w tym roku Runmageddon, który odbędzie się w przepełnionym historią Garnizonie Modlin. Uczestnicy formuły Rekrut 6 kilometrowego dystansu najeżonego 30 przeszkodami i Intro 3 kilometrowego odcinka z 15 utrudnieniami, w sobotę pokonywać będą trasy poprowadzone na terenie wojennych fortyfikacji. Poznają urok tego miejsca na całej jego długości od Wieży Czerwonej po Wieżę Białą. Przemierzać będą odcinki na powierzchni ziemi, jak i pod nią, przedzierając się przez nieuczęszczane dotąd podziemia. Runmageddończycy, którzy w niedzielę wystartują w 21-kilometrowej formule Hardcore będą mieli okazję przebiec też po malowniczej skarpie, wznoszącej się nad ujściem Narwi do Wisły. Zimowy Runmageddon z pewnością zachwyci krajobrazem oraz zaskoczy pogodą. Jakich warunków pogodowych spodziewać się mogą uczestnicy, to dopiero okaże się na starcie.

alt

Podczas wydarzenia startujący pokonywać będą nie tylko biegowe dystanse, ale również przeszkody. Co tym razem postawi na ich drodze organizator? Wyjaśnia Jacek Parol, dyrektor eventu: - W zależności od wybranej formuły startujący pokonają od 15 do 70 przeszkód. Muszą przygotować się na wyzwanie sprawnościowe, siłowe oraz te wymagające kreatywności. Na ich drodze stanie Multirig, Kołkosznikov, Atak Szczytowy czyli konstrukcje sprawdzające siłę rąk. Staną twarzą w twarz z Mostkiem Tybetańskim, Pętlą z obciążeniem i Zasiekami testując swoją kondycja, zwinność i umiejętność czołgania się. Na końcu trasy, czekać na nich będzie niespodzianka - przeszkoda wodna pt.: Lodowa No Frost by Haier, której pokonanie równa się z zanurzeniem w zimnej wodzie. - mówi dyrektor eventu: - Dla naszych odważnych uczestników przygotujemy specjalnie ogrzewane przebieralnie i ciepłe napoje na mecie - dodaje.

alt

Zimowy Runmageddon będzie nie tylko okazją do sprawdzenia swojej siły i charakteru podczas niesamowitego sportowego wyzwania, ale także dla osób startujących w serii Elite dedykowanej profesjonalnym biegaczom będzie szasną na wywalczenie kwalfikacji do IV Mistrzostw Europy Biegów Przeszkodowych, która odbędzie się 3 lipca br. w Gdyni.

W Zimowym Runmageddonie będą mogli sprawdzić się dorośli oraz młodzież po 16 roku życia, za osobista zgodą rodzica. Dla nich dostępne formuły to: Intro 3 kilometry, 15 przeszkód; Rekrut 6 kilometrów, 30 przeszkód. W niedziele osoby pełnoletnie będą mogły wystartować w formule Hardcore na 21 kilometrów z 70 przeszkodami. Najmłodsi w wieku 4-11 lat będą mogli pokonać dystans Runmageddonu Kids czyli jeden kilometr z 10 przeszkodami. Dodatkowo, fani ekstremalnych biegów, którzy chcą dopingować startujących będą mogli podziwiać ich zmagania ze specjalnie przygotowanego Miasteczka Kibica.

alt

Harmonogram wydarzenia i informacje praktyczne

Runmageddon w Garnizonie Modlin rozpocznie się w sobotę o 7:50 startem profesjonalnych biegaczy przeszkodowych, którzy w dwóch seriach startujących co 10 minut pokonają formułę Rekrut. Od 8:15 do 12:00, co 15 minut z tą samą formułą mierzyć się będą osoby, które start w Runmageddonie traktują jako sportowe wyzwania, ale także ekstremalną zabawę. Debiutanci w formule Intro wystartują w dwóch seriach o godzinie 14:00 i 14:15. Najmłodsi staną na linii startu między 10:40 a 12:40, kiedy to rozgrywać będzie się Runmageddon Kids. W niedzielę, najbardziej wytrwali biegacze i sportowcy staną przed zadaniem pokonania formuły Hardcore (21 km, 70 przeszkód) o 8:50, 9:00 pobiegną zawodnicy serii Elite, a następnie od 9:15 do 12:00 startować będą serie Open. Ceremonia wręczenia nagród serii Elite odbędzie się w sobotę o godzinie 12:00 oraz w niedzielę o godzinie 15:00.

alt

Więcej informacji o evencie znaleźć można na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/zimowy-runmageddon-warszawa-16-02-2019/pakiet-informacji. Zapisy online do udział w Zimowy Runmageddonie potrwają do czwartku 14 lutego do godziny 15:00. Osoby, które zdecydują się na start w ostatnim momencie będą mogły zakupić pakiet startowy od piątku godziny 16:00 do soboty godziny 18:00 w Biurze Zawodów na terenie eventu.

 

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony