Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

PZU Sponsorem Tytularnym 18. Cracovia Maraton

PZU został Sponsorem Tytularnym tegorocznej edycji Cracovia Maraton. Spółka nadal będzie wspierać najważniejsze wydarzenie biegowe w Krakowie i jedno z największych tego typu w Polsce. 18. PZU Cracovia Maraton zorganizowany zostanie 28 kwietnia 2019 roku.

Cracovia Maraton to jedna z najpopularniejszych imprez biegowych w Polsce. Jest to też najbardziej międzynarodowy spośród wszystkich polskich maratonów, z najwyższą w kraju frekwencją uczestników z zagranicy. W dotychczasowych edycjach Cracovia Maraton gościliśmy biegaczy z 55 krajów.

Po ubiegłorocznym, 17. PZU Cracovia Maraton Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych IAAF odznaczyło bieg certyfikatem IAAF Bronze Label, potwierdzając tym samym wysokie standardy organizacyjne i sportowe krakowskiej imprezy.

alt

17. PZU Cracovia Maraton ukończyła rekordowa liczba 5630 biegaczy z 5848, którzy wystartowali. Zapisy do 18. edycji imprezy trwają od lipca ubiegłego roku, a liczba zgłoszonych biegaczy zbliża się do 5000.

alt

Po raz kolejny, start i meta maratonu usytuowane będą na krakowskim Rynku Głównym. Zgodnie z hasłem imprezy: „z historią w tle", uczestnicy przebiegną obok wielu wspaniałych zabytków podwawelskiego grodu. Podobnie jak w poprzedniej edycji, rywalizacja odbędzie się na jednej pętli, a maratończycy zawitają też do Nowej Huty.

alt

PZU jest Sponsorem Tytularnym imprezy organizowanej – w imieniu Gminy Miejskiej Kraków – przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie od jej 15. edycji, która odbyła się w 2016 roku.

alt

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony