Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Gdynia Półmaraton 2019: Biegi dziecięce z finiszem na plaży!

Wychowanie w duchu sportowym warto zacząć od najmłodszych lat! Kierując się tą zasadą zapraszamy całe rodziny nad morze, a dzieci i młodzież do udziału w biegach towarzyszących Gdynia Półmaratonowi. W pakiecie pamiątkowa koszulka i medal.

Kształtowanie dobrych nawyków, a do takich bez wątpienia należy aktywne spędzanie czasu, warto rozpocząć już wśród najmłodszych. Idąc tym tropem zapraszamy rodziców z dziećmi na wspólną inaugurację sezonu biegowego podczas Gdynia Półmaratonu. W przeddzień startów dorosłych w zmaganiach sportowych na dystansach od 250 do 2000 metrów wezmą udział młodsi i trochę starsi amatorzy biegania.

– Dobrze wiemy, że gdy przykład idzie z góry, dzieci chętniej uczestniczą w aktywnościach nie tylko sportowych. Biegi dziecięce i młodzieżowe, które stały się nieodzownym elementem naszej imprezy to okazja zarówno do sportowej rywalizacji, jak i przeżycia ciekawej przygody w pięknym mieście – mówi rzeczniczka imprezy, Ewa Paciorek.

Wszystkie biegi odbędą się w sobotę, 16 marca, na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni. Młodzi uczestnicy zostaną podzieleni na kilka kategorii wiekowych: od 3-latków, którzy pobiegną na dystansie ok. 250 metrów, do młodych biegaczy urodzonych w latach 2000-2001, dla których przewidziano dystans 2 kilometrów. Co więcej, uczestnicy każdego z biegów będą finiszować na głównej mecie, zbudowanej na potrzeby niedzielnego półmaratonu i zlokalizowanej... na plaży! Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej wydarzenia.

– Oczywiście, na wszystkich młodych biegaczy czeka w pakiecie koszulka z okolicznościową grafiką, a na mecie – piękny medal i głośny doping kibiców, zapewne nie tylko mamy i taty – przekonuje Ewa Paciorek. Limit uczestników to 500 osób, a do końca stycznia obowiązuje niższa opłata startowa za udział w biegu. – Warto zaplanować już teraz wyprawę do Gdyni. Młodsze pokolenie spróbuje swoich sił w biegach w okolicach południa, potem przyjdzie czas na wspólne uzupełnienie kalorii i relaks przed niedzielnym startem dorosłych w półmaratonie z metą na plaży. To będzie wyjątkowy weekend marcowy!

Zapisy trwają w portalu SlotMarket.pl. Więcej informacji: http://www.gdyniapolmaraton.pl/

 

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony