Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

KULTOWY BIEG DOOKOŁA ZOO POWRACA!

Na taką informację czekał niejeden miłośnik biegania. Kultowy Bieg Dookoła ZOO powraca do kalendarza imprez w stolicy. Zawody odbędą się 27 kwietnia 2019 roku, a zapisy zostaną uruchomione 2 stycznia.


- W ostatnich latach regularnie otrzymywaliśmy pytania o to, czy Bieg Dookoła ZOO powróci. Pamięć o tym wyjątkowym wydarzeniu jest nadal żywa w środowisku biegowym i niezmiernie cieszę się, że po niemal pięciu latach, możemy powiedzieć: Tak, Bieg Dookoła ZOO powraca! – mówi dyrektor zawodów, Dariusz Pawelec z agencji Sport Evolution.


Bieg Dookoła ZOO organizowany był w Warszawie w latach 2009-2014. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem biegaczy, a pakiety startowe na jedną z edycji rozeszły się w ciągu...kilku minut. Po pięciu latach zawody wracają do stolicy w nowej, odświeżonej formule. Co zatem wiemy o przyszłorocznej edycji?

alt


- Pobiegniemy na dwóch dystansach: 5 i 10 km. Trasa zostanie poprowadzona w taki sposób, aby duża jej część przebiegała wewnątrz warszawskiego ogrodu zoologicznego, w tym także niedawno wyremontowaną główną aleją – zapowiada Dariusz Pawelec. – Meta zostanie zlokalizowana w Parku Praskim, gdzie na biegaczy i ich rodziny będzie czekać mnóstwo atrakcji. To ma być impreza dla całych rodzin i – zgodnie z naszym hasłem – najweselszy bieg w Polsce, w którym liczy się przede wszystkim dobra zabawa – dodaje.

alt


Podobnie, jak w przeszłości, organizatorzy biegu będą bardzo blisko współpracowali z warszawskim zoo, a część opłaty startowej zostanie przekazana na działalność ogrodu zoologicznego. Zawodnicy otrzymają też bezpłatne wejściówki do zoo w dniu biegu.

alt


- To oczywiście nie jedyna korzyść dla biegaczy. W pakiecie startowym znajdzie się pamiątkowa koszulka, a także duży, unikalny medal, zaprojektowany w oparciu o motyw zwierzęcy – mówi dyrektor biegu.

alt


Szczegółowe informacje zostaną podane już niebawem na stronie internetowej www.biegzoo.pl. Rejestracja do startu w zawodach zostanie uruchomiona 2 stycznia. Limit uczestników wynosi 5000 osób na obu dystansach łącznie.


- Biegać można wszędzie, ale możliwość pobiegania wśród lwów, żyraf i innych zwierzaków z najdalszych zakątków świata ma się naprawdę rzadko. Warto być z nami i poczuć zwierzęcą radość z biegania! – kończy Dariusz Pawelec.


Więcej informacji na www.biegzoo.pl.


--
Kontakt:
Ewa Paciorek
Rzecznik Prasowy Biegu Dookoła ZOO
Mobile: +48 791 468 288
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony