Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Zapisy na XI Silesia Marathon ruszyły!

Za nami X edycji wspaniałych maratońskich emocji w samym sercu Śląsku.

Jesteście gotowi na więcej? Już teraz możecie zapisać się na XI Silesia Marathon!

Zawody rozegrane zostaną 6 października 2019 roku. Za niecałe 300 dni będziecie mogli przebiec trasę maratonu poprowadzoną przez śląskie miasta i finiszować na niesamowitej bieżni największego stadionu lekkoatletycznego w Polsce – Stadionu Śląskiego.

Tegoroczny, X Silesia Marathon wzbudził u biegaczy wiele pozytywnych emocji za sprawą jubileuszu. Dodatkowo finisz po długim maratońskim biegu na arenie z tysiącami dopingujących kibiców, na długo zapada w pamięci każdego uczestnika. Kto nie chciałby ukończyć maratonu w taki właśnie sposób?

 

alt

 

– Przed nami okres świąteczny – czas, w którym składamy sobie wiele życzeń. Uruchamiając już dziś zapisy na jeden z największych biegów ulicznych w Polsce, myślimy przede wszystkim o tych, dla których start w biegu maratońskim jest prawdziwym marzeniem. Życzymy im realizacji swoich postanowień i podołania nowym wyzwaniom – mówi Bohdan Witwicki, pomysłodawca i organizator Silesia Marathon.

Zapisy na przyszłoroczną edycję Silesia Marathon trwają na stronie biegu www.silesiamarathon.pl Organizator przygotował świąteczny prezent – do 31 grudnia można skorzystać z promocyjnej opłaty za start w maratonie w wysokości 70 zł.

 

alt

 

Nie czekajcie z decyzją!

ZGŁOŚCIE SIĘ JUŻ DZIŚ>>>

Informacje na temat Silesia Półmaraton 2019 zostaną opublikowane w późniejszym terminie na oficjalnej stronie organizatora.

Pełny regulamin biegu dostępny na stronie www.silesiamarathon.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony