Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

RunCzech rozpoczyna zapisy na rok 2019. Spodziewaj się kolejnego sezonu wypełnionego po brzegi biegami

I oto jesteśmy. Wczoraj znani organizatorzy biegów rozpoczęli rejestracje na rok 2019! Podobnie jak w zeszłym roku, rejestracje będą otwierane według poszczególnych kategorii odpowiadających naszym najbardziej lojalnym uczestnikom - Królom i Królowym PIM – dając im szansę na zakup numerów startowych od dzisiaj. Od jutra do następnego dnia formularze rejestracyjne będą stopniowo dostępne dla ubiegłorocznych i tegorocznych RunCzech Stars. Rejestracja dla wszystkich uczestników rozpocznie się 23 września 2018 r. I będzie kontynuowana do momentu osiągnięcia limitu uczestników.

alt

 

alt

Po raz kolejny w tym roku organizatorzy postanowili zaoferować pierwszą rundę rejestracji tym, którzy regularnie startują w wyścigach RunCzech. Oznacza to, że Królowie i Królowe PIM - czyli wszyscy, którzy ukończyli Volkswagen Prague Marathon sześć razy lub więcej - będą pierwszymi, którzy będą ścigać się w wyścigach odbywających się w przyszłym roku. O północy w najbliższy czwartek, rejestracje zostaną otwarte dla wszystkich 2017 i 2018 RunCzech Stars - biegaczy, którzy ukończyli wszystkie siedem wyścigów RunCzech w zeszłym roku lub w tym roku. Tymczasem członkowie 2018 Czech Marathon będą mogli zarejestrować się od piątku. "Rejestracje zawsze otwierają się o północy. Wysłaliśmy wiadomość e-mail do każdego biegacza, aby poinformować ich, kiedy będą mogli się zarejestrować. Aby zarejestrować się nie trzeba robić niczego czego każdy biegacz by już nie znał: wystarczy, że zaloguje się do swojego profilu na naszej stronie internetowej w odpowiednim dniu i wybiorze wydarzenia z 2019 roku z otwartymi rejestracjami - wyjaśnia Runczech Race Director Václav Skřivánek. O północy w niedzielę, 23 września, odbędą się rejestracje dla wszystkich biegaczy. Tak jak w poprzednich latach, opłaty rejestracyjne zostaną podzielone na trzy kategorie o najkorzystniejszych stawkach oferowanych tym, którzy zarejestrują się jako pierwsi.

alt

Rok 2018 był z wielu powodów wyjątkowym rokiem dla RunCzech. Odbyły się chociażby obchody dwudziestej rocznicy Sportisimo Prague Half Marathon, powitanie milionowego biegacza podczas Volkswagen Prague Marathon oraz zupełnie nowa koncepcja biegu Liberec Nature Run, która ma premierę za niecałe trzy tygodnie i już w tym momencie zapełniono wszystkie miejsca startowe.

alt

W przyszłym roku możemy się też spodziewać wspaniałych uroczystości. Dwudziesta piąta rocznica słynnego Volkswagen Prague Marathon plus dziesiąta rocznica morawskiego klejnotu wśród wyścigów RunCzech - półmaraton Mattoni Olomouc (Mattoni Olomouc Half Marathon) . Więcej informacji na stronie www.runczech.com
Daty biegów RunCzech w 2019:

• Sportisimo Prague Half Marathon: Sobota, 6 kwietnia
• Volkswagen Marathon Weekend: Sunday, 5 Maja
• Mattoni Karlovy Vary Half Marathon: Niedziela, 18 Maja
• Mattoni České Budějovice Half Marathon: Sobota, 1 Czerwca
• Mattoni Olomouc Half Marathon: Sobota, 15 Czerwca
• O2 Prague Relay: Wtorek-Czwartek, 25-27 Czerwca
• Birell Prague Grand Prix: Sobota, 7 Września
• Mattoni Ústí nad Labem Half Marathon: Sobota, 21 Września
• Liberec Nature Run: Sobota, 5 Października

 

Wszyscy Biegacze Są Piękni.
To jest nasz sposób na powitanie wszystkich - i mamy na myśli Wszystkich - we wspaniałym świecie biegania. Świecie fitnessu, zabawy i przyjaźni. Jest to hołd dla wszystkich, którzy troszczą się o siebie wystarczająco, by zasznurować parę butów do biegania i poświęcić trochę czasu by poczuć się troszkę lepiej. Tym jest właśnie zwycięstwo, w naszych umysłach. Niekoniecznie wygrywanie. Ale robienie tego. Cieszenie się tym. "Wszyscy Biegacze Są Piękni" to także świadectwo tego, jakie mamy uczucia związane z bieganiem. O samym sporcie. Jest czysty. Przywraca życie. Może być towarzyski lub medytacyjny. Może to być osobiste wyzwanie lub powolne bieganie po lesie w jesienny poranek. Bieganie jest radością. Oto przesłanie, które chcemy tu przekazać. A wszyscy, którzy chcą wziąć udział w tym perfekcyjnym, pięknym sporcie - młodzi, starzy, wielcy, mali, szczupli, szybcy lub wolni - są mile widziani. Są kochani. Są piękni.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony