Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeKORONA POLSKICH PÓŁMARATONÓWKORONA POLSKICH PÓŁMARATONÓW 2017

Korona Polskich Półmaratonów 2017

Są już pierwsi ukoronowani

Układ koszyków półmaratonów wchodzących do Korony Polskich Półmaratonów 2017 spowodował ze już po „nocnym „Wrocławiu pierwsi zdobywcy mogli przesłać deklaracje, z czego wielu skwapliwie skorzystało. Również organizatorzy Korony w tym roku o kilka miesięcy wyprzedzili regulaminowe terminy i pierwsze trofea zostaną wysłane do zdobywców jeszcze w czerwcu.

Najszybszym w załatwianiu formalności był Łukasz Kalinowski z Warszawy przed Dianą Wtulich z Mławy. W pierwszej grupie znalazł się też Karol Trojan z Nowego Sącza, który jak podaje jest pierwszym zdobywcą KPP, który dokonał tego pokonując trasy na bosaka. Przypominamy, że wysłanie wniosku i wniesienie opłaty stanowi komplet na podstawie, którego organizatorzy weryfikują prawdziwość danych a następnie wysyłają listem poleconym trofeum. Śledząc aktualizowaną (średnio raz w tygodniu) listę zdobywców możecie w przybliżeniu określić termin dotarcia przesyłki, a tym samym bez emocji, że list może być np. z sądu czy prokuratury i należy udać się po jego odbiór na pocztę. Zdarza się że przesyłki są nieodbierane wtedy po kontakcie z organizatorem należy za powtórne wysłanie medalu wnieś opłatę w wysokości 11 zł (koszt zwrotu, nowej przesyłki i koperty). Bardzo rzadko zdarza się, że przesyłka zaginie. Prosimy zwrócić uwagę by w deklaracji podawać adres korespondencji, a nie zameldowania – to są najczęstsze powody zwrotów. Ponieważ w uwagach zapisujemy dane, więc jak ktoś pokonał więcej niż wymagane 5 półmaratonów, możecie przesłać deklarację wcześniej a po zakończeniu cyklu dosłać uzupełnioną o pozostałe połówki. Najwygodniej dla nas a najtaniej dla Was, jeżeli deklaracje będziecie przesyłać mailowo na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ZDOBYWCY KORONY POLSKICH PÓŁMARATONÓW 2017

REGULAMIN KORONY POLSKICH PÓŁMARATONÓW 2017


 

Startuje Korona Polskich Półmaratonów 2017 

 

Miło nam poinformować, że lista zdobywców Korony Polskich Półmaratonów w 2016 roku przekroczyła liczbę 1500 „Koron". Aktualnie trwa jeszcze weryfikacja kolejnych spóźnionych wniosków o przyznanie „Korony".


Wkrótce będziemy wysyłać medale „Korony" do zawodników według kolejności na liście zdobywców.

Polskie Stowarzyszenie Biegów we współpracy z Wojskowym Klubem Biegacza "META" Lubliniec, opracowało regulamin zdobywania medalu Korony Polskich Półmaratonów w 2017 roku.


Zostało wybranych 10 półmaratonów. Żeby zdobyć "Koronę" wystarczy ukończyć 5 półmaratonów w ciągu kalendarzowego roku. Jednocześnie informujemy, że w 2017 roku nastąpiły niewielkie zmiany.


Do "Korony" dołączył Półmaraton Gdynia, a zabraknie Półmaratonu Sobótka.

Lista półmaratonów wchodzących w skład "KPP"

1. Półmaraton Gdynia - Gdynia
2. Półmaraton Warszawski - Warszawa
3. Półmaraton Poznański - Poznań
4. Półmaraton Białystok - Białystok
5. Półmaraton Słowaka - Grodzisk Wlkp.
6. Nocny Półmaraton - Wrocław
7. Półmaraton Wałbrzych - Wałbrzych
8. Półmaraton Philips'a - Piła
9. Półmaraton Lechitów - Gniezno
10. Półmaraton Królewski - Kraków

 

REGULAMIN KORONY POLSKICH PÓŁMARATONÓW 2017

WNIOSEK O PRZYZNANIE MEDALU KORONY POLSKICH PÓŁMARATONÓW 2017

ZDOBYWCY KORONY POLSKICH PÓŁMARATONÓW W 2016

 

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony