Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeSTYCZEŃ 2012ŁÓDŹ OCZAMI MARATOŃCZYKA

ŁÓDŹ OCZAMI MARATOŃCZYKA

KONKURS NA FILM POKAZUJĄCY ŁÓDŹ Z PERPEKTYWY TRASY
ŁÓDŹ MARATONU DBAM O ZDROWIE 2012

        Wspólnie z Państwową Wyższą Szkołą Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera ogłaszamy konkurs na film pokazujący Łódź z perspektywy trasy Łódź Maratonu dbam o zdrowie.

      Łódź to miasto filmowe – jedyne takie w Europie, z najsławniejszą szkołą filmową w Polsce, której absolwentami są tacy wybitni artyści jak Roman Polański, Andrzej Wajda, Krzysztof Kieślowski czy Sławomir Idziak.

       - Trasa Łódź Maratonu dbam o zdrowie została poprowadzona przez najatrakcyjniejsze miejsca Łodzi – mówi Michał Drelich, dyrektor Łódź Maratonu dbam o zdrowie. - Przy trasie znajduje się wiele zabytków, unikalnych kamienic oraz obiektów pofabrycznych. Biegaczom z Polski i ze świata chcemy przybliżyć ten wyjątkowy klimat miasta i unikalną architekturę. Mamy nadzieję, że prace nadsyłane na konkurs sprawią, że również mieszkańcy Łodzi inaczej spojrzą na swoje miasto – dodaje.

     Na potrzeby konkursu na oficjalnym fanpage’u Łódź Maratonu dbam o zdrowie na Facebooku (facebook.com/lodzmaraton) utworzona została specjalna zakładka konkursowa, na której będzie można zamieszczać filmy konkursowe. Internauci wybiorą spośród opublikowanych prac 10 finalistów. Zwycięzców wyłoni specjalne jury, w którym zasiądą przedstawiciele PWSFTViT, spółki DOZ S.A., właściciela Aptek dbam o zdrowie oraz władz miasta Łodzi.

       Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.lodzmaraton.pl. Prace konkursowe można nadsyłać do końca lutego. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Pelion Healthcare Group.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony