Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

10. BIEG POD POWODZIOWĄ FALĘ

Kolejna edycja BIEGU POD POWODZIOWĄ FALĘ już jutro!
Serdecznie zapraszamy na bieg!

REGULAMIN BIEGU

PROGRAM IMPREZY

OPIS TRASY

MAPKA BIEGU


 

MARSZON DLA SEBASTIANA...


    Serdecznie zapraszamy do udzialu w Dwudziestym Pierwszym Marszonie, dedykowanym Sebastianowi Niklowi: www.s-nikiel-mojegory.pl

Start: 2.09.2011, godz. 22.00, w Krynicy.
Meta: 3.09.2011, wieczorem, w Schronisku PTTK Trzy Korony.
Czas marszu: okolo 24 godziny.
Dlugosc trasy: okolo 65 km.

Przebieg trasy: Krynica - Przelecz Krzyzowa - Drabiakowka - Runek - Piwniczna Zdroj - Eliaszowka - Przelecz Gromadzka - Szczob - Przelecz Rozdziela - Wysoka - Durbaszka - Lesnickie Sedlo - Sedlo Cerla - Czerwony Klasztor - Schronisko PTTK Trzy Korony.

SWINOUJSCIE - HEL: KROK PO KROKU...
Zapraszamy tez 22.08.2011 (na godz. 19.00) do Piwnicy Pod Baranami na pokaz zdjec z wedrowek wzdluz Baltyku:
STRONA


 

NOWY PORTAL TRIATHLONOWY JUŻ WE WRZEŚNIU

             

AkademiaTriathlonu.pl – pierwszy w Polsce serwis społecznościowy dla osób zainteresowanych triathlonem już we wrześniu pojawi się w Internecie.

Funkcję redaktora naczelnego serwisu obejmie Łukasz Grass – były dziennikarz TVN24, a obecnie Radia TOK.FM, triathlonista z zamiłowania, uprawia tę dyscyplinę od 5 lat. Ukończył m.in. Ironman w Roth, Half-Ironman w Suszu, dystans olimpijski w Londynie, wielokrotnie startował w Mistrzostwach Polski na różnych dystansach, jest popularyzatorem i czynnym zawodnikiem triathlonu.

 

AkademiaTriathlonu.pl będzie pierwszym w Polsce, profesjonalnym serwisem specjalistycznym i informacyjnym dla zawodowców i amatorów tej dyscypliny sportu. Użytkownik portalu w jednym miejscu znajdzie kalendarz imprez, porady i plany treningowe przygotowane przez znanych i cenionych fachowców, opisy i recenzje sprzętu sportowego, aktualne wiadomości z kraju i ze świata oraz rozbudowany panel multimediów (video, podcasty, zdjęcia).

 

 

PIŁA ZAPRASZA NA PÓŁMARATON!

 

POMAGAJ BIEGAJĄC!

Nie biegaj tylko dla siebie, wyników sportowych, medali, czy pucharów

XII poznański maraton może być dla Was wyjątkowy, nie tylko ze względu na życiówkę, dobre miejsce, czy wspaniałą formę, a dlatego, że macie szansę uratować komuś życie. 16 października na Malcie czekać będzie na Was krwiobus, w nim będzie można zarejestrować się do Banku Dawców Szpiku. Wystarczy oddać 10 ml krwi, wypełnić ankietę, jeśli nie będzie medycznych przeciwwskazań, nasze nazwisko znajdzie się w rejestrze. A wtedy trzeba już tylko czekać na telefon z informacją, że ktoś chory potrzebuje właśnie nas. I co dalej?

 

PROGRAM 10. BIEGU POD POWODZIWĄ FALĘ

13.00 – rozpoczęcie pracy biura zawodów w Colloseum JazzCaffe przy ul. Piotra Skargi 19 i 19a we Wrocławiu.
14.45 – koniec zapisów i potwierdzeń zgłoszeń internetowych przygotowanie do startu.
15.00 – start biegaczy u podnóża Wzgórza Partyzantów.
15.01 – 15.05 – przemieszczanie się biegaczek i biegaczy od startu przez szczyt Wzgórza Partyzantów, zbieg z niego w kierunku ul. Traugutta, zbieg po schodach do przejścia podziemnego, pokonanie przejścia i wybieg z niego schodkami przed północno-wschodnim wejściem do Galerii Dominikańskiej.
15.02 – 15.10 – pokonywanie przez biegnących pasów na skrzyżowaniu ze światłami Podwala przy skrzyżowania z ul. Traugutta między Galerią Dominikańską a Pocztą Główną pod nadzorem funkcjonariuszy Straży Miejskiej Wrocławia i Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji przy asyście ubranych w żółte kamizelki wolontariuszy.

 

STS PaceMaker TEAM W PILE

Prowadzona przez Artura Kujawińskiego profesjonalna grupa pacemakerów STS PaceMaker TEAM wystartuje w Pile. Pacemakerzy poprowadzą uczestników Półmaratonu Philips`a na czasy 1:30, 1:40, 1:50 i 2:00. Będą charakteryzować się specjalnymi koszulkami z oznaczeniami czasów oraz balonami dla każdego czasu w innym kolorze. Zachęcamy do przyłączania się za prowadzącymi zarówno już na starcie jak i podczas biegu w dowolnym momencie na trasie. Zadaniem pacemakerów będzie poprowadzenie na wyznaczony czas od startu do mety równym tempem. Dzięki temu będą oni dla wszystkich drogowskazem tempa i czasu jaki można osiągnąć na mecie. Życzymy powodzenia ! 

ZŁAP MARATON W OBIEKTYW

              Hasco-Lek Wrocław Maraton oprócz miłośników biegania przyciąga też pasjonatów fotografowania. Ci ostatni chętnie biorą udział w konkursie fotograficznym na najciekawsze zdjęcie z trasy biegu. W tym roku odbędzie się on po raz czwarty.

            Zasady konkursu są proste. Aby wziąć w nim udział, należy w dniach od 11 do 21 września 2011r. przesłać na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem „29. Hasco-Lek Wrocław Maraton” materiał zdjęciowy przedstawiający maraton oraz swoje dane osobowe. Każdy uczestnik może wysłać maksymalnie 5 zdjęć w formacie raw, tiff i jpg (rozdzielczość nie mniejsza niż 3872x2592 pix) o maksymalnej objętości jednego pliku do 15MB.

     

 

BIEGAJ ZE STASZEWSKIMI - odc.8

Długie wybieganie to zagadnienie szerokie, dlatego Wojtek Staszewski postanowił poświęcić temu tematowi dwa odcinki cyklu filmów treningowych. Druga część podpowiada między innymi jak poradzić sobie z monotonią długich biegów oraz jakie biegowe gadżety mogą być przydatne podczas takiego treningu.

Długie wybieganie to pokonanie nie tylko wielu kilometrów, ale także walka z monotonią. Wojtek Staszewski podpowiada w jaki sposób długi bieg można urozmaicić oraz na jakim rodzaju nawierzchni najlepiej prowadzić taki trening. Z filmu dowiemy się również w jaki sposób można łatwo i skutecznie wzmocnić staw skokowy oraz jak w pewny sposób zasznurować buty.

 

BIEG 7 DOLIN DLA ULTRATWARDZIELI

         100 km zmagań po górskich szlakach, 4480 m różnicy wysokości, kilkanaście godzin w ciągłym biegu, nieprzewidywalne warunki pogodowe i wysiłek ponad ludzkie możliwości - to wszystko czeka uczestników „Biegu 7 Dolin” podczas II Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego.

       „Bieg 7 Dolin” odbędzie się w ramach Festiwalu Biegowego już po raz drugi. Wiodąca górskimi szlakami Beskidu Sądeckiego 100 kilometrowa trasa jest wyjątkowo wymagająca, z licznymi podbiegami i zbiegami. Start i meta biegu zlokalizowane będą na deptaku w Krynicy. Następnie zawodnicy pobiegną między innymi przez Rytro, Piwniczną, Wierchomlę oraz Bacówkę nad Wierchomlą, gdzie znajdować się będą punkty pomiaru czasu. Szczegółowa trasa biegu dostępna jest na stronie internetowej Festiwalu Biegowego. Dla sześciorga uczestników z najlepszymi wynikami oraz dla trzech kobiet, które jako pierwsze przekroczą linię mety, organizatorzy imprezy przygotowali nagrody pieniężne.

         

 

PROGRAM FESTIWALU

           Wrześniowy Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego to jedno z największych wydarzeń sportowych w Polsce. II edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 9-11 września 2011 roku w Krynicy-Zdrój i Muszynie. Jest to impreza przeznaczona zarówno dla zawodowców, jak i amatorów.

Program Festiwalu Biegowego:

W ramach Festiwalu rozegrane zostaną następujące konkurencje:

• Bieg 7 Dolin - najdłuższy i najtrudniejszy bieg Festiwalu na dystansie 100 km górskimi szlakami Beskidu Sądeckiego. Trasa jest niezwykle górzysta, z licznymi podbiegami i zbiegami. Wszyscy, którzy ukończą bieg, otrzymają pamiątkowe medale, a sześciu najlepszych otrzyma nagrody pieniężne (zwycięzca aż 10 tys. zł). Bieg ultramaratoński Festiwalu Biegowego w tym roku stanowi jednocześnie eliminację do najsłynniejszego na świecie ultramaratonu Ultra-Trail du Mont-Blanc. Rozpocznie się on w sobotę 10 września o godzinie 3.00 nad ranem.

 

POMAGAM, BO LUBIĘ

Paweł Rańda to nie tylko wybitny sportowiec. Nasz wioślarski wicemistrz olimpijski z Pekinu znany jest również z tego, że chętnie włącza się w akcje o charakterze dobroczynnym. W tym roku wystartuje w sztafecie maratońskiej, by pomóc dzieciom z chorobą nowotworową.

W tym roku planował Pan pobiec w 29. Hasco-Lek Wrocław Maratonie. Co sprawiło, że zmienił Pan zdanie?

Po niefortunnym skoku doznałem kontuzji kolana. I właśnie te dolegliwości uniemożliwiają mi udział w maratonie, który, jak wiemy, wymaga specjalnych przygotowań. Na prośbę lekarza zrezygnowałem z treningów biegowych. Kontuzja na szczęście nie jest poważna i mogę wraz z moimi kolegami z osady kontynuować przygotowania do igrzysk olimpijskich w Londynie. Liczę na to, że z początkiem września wrócę do biegania. Natomiast 11 września planuję pobiec
w sztafecie maratońskiej.

 

EDYTA ROPEK TRZECIA NA PŚ 2011!

        W rozegranej w włoskim Daone trzeciej edycji pucharu świata 2011 zawodniczka MKS Tarnovia, Azoty Tarnów Alpinus Team Edyta Ropek zajęła trzecie miejsce. Ze względu na opady deszczu nie rozegrano rundy finałowej, a wyniki z rundy eliminacyjnej uznano za ostateczne.

 

        W dniach 06-07 sierpnia na zaporze wodnej w Daone rozegrana została kolejna edycja pucharu świata we wspinaczce na czas. Niestety starty zawodników pokrzyżowała pogoda, z powodu niedzielnego deszczu i nie nadającej się do wspinaczki mokrej ściany, przewodniczący komisji sędziowskiej Jerome Chapelle zdecydował o odwołaniu rundy finałowej.   

 

 

32. MASOWY BIEG IM. JÓZEFA NOJIEGO

32. Masowy Bieg im. Józefa Nojiego  w Wieleniu przeszedł do historii, udział w nim wzięło 151 zawodników, również reprezentanci Kenii i Mołdawii...  

       W przeddzień zawodów, w intencji śp. Józefa Nojiego oraz za zdrowie i pomyślność zawodników odbyła się koncelebrowana Msza Święta, odprawiona w kościele Farnym pw. św. Michała Archanioła w Wieleniu. Mszy św. przewodniczył ks. kapelan Mieczysław Adamczak z DPS.RM w Wieleniu, homilię wygłosił ks. Andrzej Leda z Pęckowa, a asystę pełnił ks. Stanisław Wrześniewski z Górki Klasztornej. Homilia była wzruszającym wspomnieniem o wybitnym sportowcu Józefie Nojim, olimpijczyku, wielkim i prawym człowieku, patriocie. Przy wejściu do kościoła w Pęckowie znajduje się tablica upamiętniająca pochodzącego z Pęckowa olimpijczyka Józefa Nojiego, który brał udział w XI Igrzyskach Olimpijskich w Berlinie w 1936 roku.

 

VOLVO DLA POZNAŃ MARATONU!

      Do największego w Polsce maratonu zostały niecałe trzy miesiące. Warto wrzucić wysoki bieg, bo jest o co powalczyć. Zawodnik, który pokona dystans maratonu w czasie niższym niż 2 godziny i 5 minut, opuści metę w prestiżowym Volvo V60. Producent samochodów wspiera poznański bieg w ramach projektu „Volvo for. Marathon”.

      Każda kolejna edycja poznańskiego maratonu przyciąga coraz więcej chętnych i coraz więcej osób zaraża się zdrowym stylem życia promowanym przez jeden z najlepszych biegów ulicznych w naszej części Europy – Poznań Maraton.

      

 

HENRYK SZOST ZWYCIĘZCĄ W JAWORZNIE

      W sobotę 6 sierpnia br., odbył się 16 Międzynarodowy Bieg Uliczny na dystansie 15 kilometrów organizowany przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Na starcie jaworznickiej piętnastki stanęło 669 biegaczy z Polski, Białorusi, Ukrainy i Węgier, a ukończyło ją 661 zawodników. Najlepszy okazał się zawodnik WKS Grunwald Poznań Henryk SZOST uzyskując czas 45 minut i 52 sekundy.    

     Miejsce drugie zajął Siergiej Okseniuk z Ukrainy z czasem 46 minut i 59 sekund, a na trzecim stopniu podium uplasował się Marcin Błaziński, który dystans 15 kilometrów przebiegł w czasie 47 minut i 16 sekund. Wśród pań najlepsza okazała się Alena BERASINIOVA z Białorusi, która linię mety przekroczyła w czasie 56 minut i dwóch sekund. Tuż za nią przybiegła Ukrainka Swietłana Stanko, przegrywając z Berasiniovą o zaledwie jedną sekundę. Trzecie medalowe miejsce zajęła również Ukrainka Natalia Jakimovych uzyskując czas 57 minut i trzech sekund. Najlepsza Polka Katarzyna Durak linię mety minęła jako siódma i uzyskała wynik 59 minut i 53 sekund...

 

10. BIEG POD POWODZIOWĄ FALĘ

        Zainspirował mnie dawny długodystansowiec Burzy Wrocław i WKB PIAST, ratuszowy dyrektor Lecha Filipiaka, który chciał zrobić do dzisiaj niemożliwy do realizacji (drogi krajowe i wojewódzkie do przecięcia na mostach) bieg wokół Wielkiej Wyspy. Bieg pod Powodziową Falę – czując wagę sprawy,  jako jedna z ofiar powodzi 1997 roku – wymyśliłem, nazwałem i realizuję przy okazji Pikników Łanach i Pikników Kamienieckich. To one hucznie od 1998 roku upamiętniały zwycięską walkę z powodzią, z bohaterską obroną odrzańskich wałów przed wielką wodą, policja i wojskiem. Przez kilka lat kontrowersyjnie oceniano ten fakt, a dzisiaj wiadomo, że ta obrona ocaliła wiele miejscowości i całe wrocławskie Psie Pole, a losu centrum miasta wysadzenie wałów by nie zmieniło.

 

XXI BIEG POWSTANIA WARSZAWSKIEGO W AFGANISTANIE

       W minioną sobotę, punktualnie o godz. 8.00, 147 zawodników przekroczyło linię startu XXI Biegu Powstania Warszawskiego, który zorganizowano w polskiej bazie Ghazni w Afganistanie. Zwycięzcą biegu został st. szer. Dominik Kryca, który dystans 10 kilometrów pokonał w czasie 39 minut i 3 sekundy.

     Zorganizowany w sobotę bazie Ghazni bieg był odpowiedzią na zaproszenie, jakie polscy żołnierze otrzymali od organizatorów w Polsce XXI Biegu Powstania Warszawskiego. Razem z Polakami tym razem pobiegli amerykańscy żołnierze i pracownicy cywilni. Bieg w Warszawie oraz bieg w Ghazni odbył się dla uczczenia 67. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego i Prezydencji Polski w UE w 2011.

 

 

21. MIĘDZYNARODOWY PÓŁMARATON PHILIPS

Kolejny medal do kolekcji...
      W 2006 roku w pilskim półmaratonie rozpoczęliśmy umieszczać na medalu wizerunek czołowego polskiego maratończyka w historii polskiej lekkiej atletyki. Pierwszym zawodnikiem na naszym medalu był Zdzisław BOGUSZ. W 2007 roku na medalu był Edward STAWIARZ. W 2008 roku na medalu pilskiego półmaratonu był Michał WÓJCIK. W 2009 roku na medalu był olimpijczyk z Montrealu w biegu maratońskim Kazimierz ORZEŁ.

W ubiegłym roku był wizerunek maratończyka Edwarda ŁĘGOWSKIEGO.

       W tegorocznym półmaratonie na medalu będzie sylwetka kolejnego maratończyka, będzie to Ryszard MARCZAK, dwukrotny Mistrz Polski w maratonie w latach 1978 i 1981.

 

Odsłon : 12767027

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

MENU

 

WYSZUKIWARKA BIEGÓW
Dystans [km]
Miasto
Rok MiesiącDzień


2019-05-18 Leśni sportowcy na ścieżkach żubra 19. Półmaraton Hajnowski HAJNÓWKA
2019-05-18 21. Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa KONIN
2019-05-18 Międzynarodowy Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej MAKÓW PODH.
2019-05-18 26. Bieg Górski na Ślężę SOBÓTKA
2019-05-18 Mattoni Karlovy Vary Half Marathon KARLOVY VARY (CZECHY)
2019-05-19 27. Bieg Fiata BIELSKO-BIAŁA
2019-05-19 36. Bieg Grzymalitów CHODZIEŻ
2019-05-19 25. Ogólnopolski Bieg im. Alojzego Graja ŁOBŻENICA
2019-05-25 17. Bieg Ulicą Piotrkowską ROSSMAN RUN ŁÓDŹ
2019-05-25 36. Półmaraton Solan NOWA SÓL
2019-05-26 25. Półmaraton Kurpiowski i 3. Kurpiowska Dziesiątka OSTROŁĘKA
2019-05-26 SANPROBI Bieg Kobiet KRAKÓW
2019-05-26 37. Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o Puchar Leśny pamięci Tomasza Hopfera OBLIWICE K. LĘBORKA
2019-05-26 40. Jubileuszowy Bieg Krotosa KROTOSZYN
2019-05-26 25. Ogólnopolski Bieg Masowy Pętla Rudnicka RUDNIKI
2019-05-26 5. Mazowiecka Piątka MIŃSK MAZ.
2019-05-26 24. Mazowiecka Piętnastka MIŃSK MAZ.
2019-06-01 Rajec High Tatras Night Run ŠTRBSKÉ PLESO (SŁOWACJA)
2019-06-01 Mattoni České Budějovice Half Marathon ČESKÉ BUDĚJOVICE (CZECHY)
2019-06-01 7. PKO Półmaraton Solidarności LUBLIN
2019-06-02 23. Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie, 37. Mały Gośliński Maraton Weteranów MUROWANA GOŚLINA
2019-06-02 16. Europamarathon Görlitz - Zgorzelec 2019 GÖRLITZ (NIEMCY)
2019-06-02 19. Wiosenne Biegi Przełajowe im. Zbigniewa Petri Memoriał 2019 DŁUGIE K. STRZELEC KRAJ.
2019-06-02 7. Kurdeszowa (Za)Dyszka KOSTRZYN K. POZNANIA
2019-06-02 8. Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza Pszczyny PSZCZYNA
2019-06-02 10 km Szpot Swarzędz SWARZĘDZ
2019-06-08 21. Ogólnopolski Uliczny Bieg im. Edmunda Wojciechowskiego Olka WYRZYSK
2019-06-08 Grand Prix Ustki - Rozbiegana Ustka na Fali - Bieg III - Łososiowy USTKA
2019-06-08 15. Bieg na Jedną Milę CIĘCINA GÓRNA
2019-06-08 RUN for The Beatles OSIEK N. WISŁĄ
2019-06-09 27. Bieg Papieski im. św. Jana Pawła II KARLINO
2019-06-09 20. Ogólnopolski Bieg Uliczny Nowogrodziecka 10-tka NOWOGRODZIEC
2019-06-09 40. Międzynarodowy Bieg Pięciu Stawów MYSZKÓW
2019-06-09 13. Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka GRODZISK WLKP.
2019-06-09 7. Edycja EKIDEN PRAGMATIQ POZNAŃ
2019-06-15 Masters' Killer KOTLARNIA
2019-06-15 Mattoni Olomouc Half Marathon OLOMOUC (CZECHY)
2019-06-15 Międzynarodowy Bieg O Błękitną Wstęgę STARGARD
2019-06-15 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton WROCŁAW
2019-06-16 7. Bieg Nadziei ŚRODA WLKP.
2019-06-21 Sudecka 100 BOGUSZÓW-GORCE
2019-06-22 16. Półmaraton Unisławski UNISŁAW
2019-06-23 6. Bieg Uliczny Cienińska Szóstka - 7. Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet na 5 km CIENIN ZABORNY
2019-06-23 5. SANPROBI Maraton Szczeciński SZCZECIN
2019-06-23 17. Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta BUKOWNO
2019-06-30 18. Europejskie Biegi Uliczne BOLESŁAWIEC
2019-06-30 NIDEC 11. Bieg w Pogoni za Żubrem NIEPOŁOMICE
2019-07-06 IGLOTEX 12. Bieg Czterech Jezior SKÓRCZ
2019-07-07 29. Międzynarodowy Bieg po Plaży Jarosławiec 2019 JAROSŁAWIEC
2019-07-14 38. Bieg O Złoty Kłos KOŁACZKOWO
2019-07-20 Grand Prix Ustki - Rozbiegana Ustka na Fali - Bieg IV - Usteckiej Krówki USTKA
2019-07-20 19. Bieg Uliczny Św. Jakuba Ap. LĘBORK
2019-07-20 20. Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko MORYŃ
2019-07-20 20. Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko MORYŃ
2019-07-27 Fa Donovaly Night Run DONOVALY (SŁOWACJA)
2019-07-27 Bieg Ku Słońcu DŹWIRZYNO
2019-07-27 29. Bieg Powstania Warszawskiego WARSZAWA
2019-07-27 29. Bieg Powstania Warszawskiego WARSZAWA
2019-07-27 Bieg Herosa KLUCZE K. OLKUSZA
2019-07-27 11. Półmaraton Ziemi Puckiej PUCK
2019-07-28 6. Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki 2019 DĄBKI
2019-08-03 26. Bieg Św. Dominika - Mistrzostwa Polski Mężczyzn 10 km GDAŃSK
2019-08-03 Ustecka Dziesiątka z Hakiem - 10. Bieg Leśno Plażowy 2019 USTKA
2019-08-03 6. Bieg i Marsz Trzeźwości STARA ŁUBIANKA
2019-08-04 40. Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego - Damex WIELEŃ
2019-08-10 Nocna Dycha Kopernikańska TORUŃ
2019-08-15 28. Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego KOBYLIN
2019-08-15 25. ORLEN Maraton Solidarności GDAŃSK
2019-08-15 6. Cross Sierakowski SIERAKÓW
2019-08-15 28. Bieg 1920 - Cud nad Wisłą RADZYMIN
2019-08-17 21. Międzynarodowy Bieg Cztery Mile Jarka pod patronatem Burmistrza Dziwnowa DZIWNÓW
2019-08-24 19. Półmaraton Wtórpol SKARŻYSKO-KAMIENNA
2019-08-24 Grand Prix Ustki - Rozbiegana Ustka na Fali - Bieg V - Bursztynowy USTKA
2019-08-24 7. Letni Bieg Piastów SZKLARSKA PORĘBA
2019-08-25 40. PKO Półmaraton Szczecin SZCZECIN
2019-08-25 18. Ogólnopolski Bieg Przełajowa Ósemka BLACHOWNIA
2019-08-28 XXXII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny Zamość
2019-08-31 Ogólnopolski Bieg Solidarności - Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego GOLUB-DOBRZYŃ
2019-08-31 24. Międzynarodowy Bieg Uliczny 15 i 9km JAWORZNO
Najczęściej czytane artykuły

Początek strony