Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Mistrzostwo Polski w Półmaratonie dla Szymona Kulki i Pauliny Kaczyńskiej. W Pile znów mają rekord frekwencji

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę września odbył się Półmaraton PHILIPS Piła w randze Mistrzostw Polski w Półmaratonie. Rywalizacja o medale odbywała się za plecami Kenijczyków, którzy zdecydowanie wygrali bieg. W pilskim półmaratonie zaliczanym do cyklu Korony Polskich Półmaratonów kolejny rok z rzędu padł rekord frekwencji. Do mety dobiegło 3851 osób, czyli o 227 osób więcej niż rok wcześniej.

alt

 

Poland Business Run 2018 za nami. Rekordowa frekwencja i kwota na pomoc niepełnosprawnym

Rekordowa liczba ponad 22 tys. osób stanęła w niedzielę na starcie charytatywnego biegu Poland Business Run. W inicjatywę zaangażowało się aż 9 polskich miast. Jak podaje organizator – Fundacja Poland Business Run – łącznie udało się zebrać ponad milion siedemset siedemdziesiąt trzy tysiące złotych, które trafią do osób z niepełnosprawnością narządów ruchu.

 

alt

 

MOSiR Mikołów - Mikołowski bieg uliczny

alt

Przed nami kolejne biegowe święto w Mikołowie. W sobotę 29 września br. serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w XVI Mikołowskim Biegu Ulicznym im. Henryka Biskupiaka oraz drugiej edycji biegu Mikołów na „szóstkę". Start obydwu biegów o godz. 12:00 z mikołowskiego rynku. Cenne nagrody i wspaniała atmosfera, pamiątkowy medal i koszulka dla każdego uczestnika, który ukończy wybrany przez siebie bieg to tylko cząstka tego, co przygotował Organizator, bo w naszym biegu każdy jest zwycięzcą!

alt

 

Kto powalczy o medale Mistrzostw Polski na Półmaratonie PHILIPS Piła? Padnie rekord frekwencji?

W najbliższą niedzielę, 2 września odbędzie się 28. Półmaraton PHILIPS Piła, podczas którego rozegraną zostaną 27. PZLA Mistrzostwa Polski w Półmaratonie. Na starcie zobaczymy m.in naszych reprezentantów z biegu maratońskiego podczas ME w Berlinie, Izabelę Trzaskalską i Błażeja Brzezińskiego. Organizatorzy pilskiej połówki liczą na rekord frekwencji, bowiem udział w biegu zadeklarowało aż 5 tysięcy biegaczy. Do tej pory najwięcej uczestników zgromadziła ubiegłoroczna edycja, na mecie której zameldowało się 3 623 zawodników.

 

alt

 

Słowacki Premier w Diamond Club

alt

Biegacze, którzy ukończyli 25 lub więcej maratonów w Koszycach, są członkami prestiżowego Diamond Club.

alt

 

Pomagaj startując w 4. PKO Biegu Charytatywnym

• 15 września, 12 miast – 4. PKO Bieg Charytatywny.

• 28 sierpnia o godz. 11.00 ruszą zapisy na stronie internetowej: www.biegcharytatywny.pl

• Zaangażowanie biegaczy zostanie przeliczone na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci.

• W tym roku pomagać mogą także kibice!

alt

 

40 rocznica rekordu Polski Jerzego Kowola

alt

29 sierpnia 2018 mija dokładnie 40 lat od ustanowienia rekordu Polski w biegu na 10000m przez Jerzego Kowola, 27:53.61. Rok 1978 był jedynym w historii lekkiej atletyki, w którym padł wynik poniżej 28 minut autorstwa Polaka. Dodajmy, że takie rezultaty zostały uzyskane aż trzykrotnie zaledwie w ciągu 2 miesięcy.

 

alt

 

36. PKO Wrocław Maraton

Start: 9 .09.2018 r., godzina. 9:00, Stadion Olimpijski, tor żużlowy przed Trybuną Zachodnią;

Meta: Stadion Olimpijski, tor żużlowy przed Trybuną Zachodnią;

Limit czasowy: 6 godzin netto, ostatni biegacze będą pojawiać się na mecie do 15:00;

Limit uczestników: 6000 osób

 

alt

 

Birell Prague Grand Prix wita czołowych męskich biegaczy na dystansie 10 km i kobiet, które chcą rzucić wyzwanie barierze trzydziestu minut

Dwudzieste trzecie Grand Prix Birell Prague 5 & 10 km rozpoczyna się już za dwa tygodnie, a światowe crème de la crème wśród biegaczy gromadzi się na oświetlonych wieczornych uliczkach stolicy Czech. Wśród nich wymienić należy obrońcę zeszłorocznego tytułu, Benarda Kimeliego oraz dwóch najszybszych mężczyzn w tegorocznych rankingach 10k, mowa tu o Rhonex Kipruto i Mathew Kimeli. Jeśli chodzi o kobiety, faworytką jest druga najszybsza biegaczka wszechczasów w półmaratonie Fancy Chemutai, ale czeka ją wyzwanie postawione przez jej rodaczkę Caroline Kipkirui i innych. Czescy kibice będą szykować się do gratulowania Eva Vrabcová-Nývltovej, po zdobyciu brązowego medalu maratonu z Mistrzostw Europy w Berlinie. Tymczasem Jiří Homoláč i Vít Pavlišta będą walczyć o pierwsze miejsce na podium wśród męskiej części Czechów.

alt

 

Legenda polskich biegów OCR wspiera Przeszkodowy Bieg Hutnika

Zbliża się 2. edycja Przeszkodowego Biegu Hutnika (7 października). W tym roku ambasadorem zawodów został Tomasz Danielkiewicz, jeden z najszybszych polskich OCRowców w kraju.

Ostre zakręty, barierki, wymagające przeszkody i rowy z lodowatą wodą. Na uczestników tegorocznej odsłony Przeszkodowego Biegu Hutnika czeka moc atrakcji i wyzwań, a wszystko to ponownie odbędzie się w wyjątkowej scenerii warszawskiej Huty ArcelorMittal. Po sukcesie zeszłorocznej edycji, organizatorzy postanowili podnieść poprzeczkę. Wytyczono nową trasę, która wiedzie przez nietknięte ludzką stopą, dziki tereny na Młocinach. Część rywalizacji będzie toczona wewnątrz obiektów należących do huty. Pokonanie hali produkcyjnej, w której wytapiana jest stal będzie wymagało żelaznych nerwów. Z kolei bieg przez porośnięte trawą i zanurzone w błocie oraz piachu opuszczone budynki to prawdziwy test koncentracji.

 

alt

 

Weź udział w Virtuti Militari - Bieg Honoru i przeżyj niezapomniane emocje

18 sierpnia kilkudziesięciu kurierów wyruszyło do obozu AK. Tam, po przeszkoleniu z użycia broni i otrzymaniu informacji o zagrożeniach ze strony nieprzyjaciela, przyszedł czas na integracyjną biesiadę oraz nocleg przed czekającym następnego dnia wyzwaniem. Wczesnym rankiem, z 10-kilogramowymi plecakami wyruszają w ponad 20-kilometrową trasę Rytro – Przehyba – Radziejowa – Wielki Rogacz – Sucha Struga, by po walce z morderczym upałem, wycieńczającymi podbiegami, uciekając przed niemieckimi patrolami, dotrzeć do polskich oddziałów. Będąc blisko celu, wpadają na oddział okupanta i trafiają do jenieckiego obozu. W pewnym momencie rozlegają się wystrzały z broni, wybuchy granatów i oddziałowi polskich partyzantów udaje się odbić jeńców. Taki scenariusz czekał na uczestników 4. edycji Virtuti Militari - Bieg Honoru, który odbył się w miniony weekend w Rytrze na Sądecczyźnie.

alt

 

„Partnerstwo i sieci relacji na rynku sportu”

Organizacja imprezy sportowej wymaga współpracy wielu podmiotów. Sukces jest pochodną dobrego pomysłu, determinacji i zaangażowania organizatora, ale także zbudowanych sieci relacji z partnerami, bez których nie uda się stworzyć atrakcyjnego wydarzenia. W teorii wydaje się to oczywiste, jednak w praktyce nie tak łatwo takie relacje zbudować.

alt

 

6. Letni Bieg Piastów. Próba charakteru i kondycji z PKO Bankiem Polskim.

Dla pasjonatów biegania szykuje się świetna okazja na koniec wakacji. 25 i 26 sierpnia w Jakuszycach odbędzie się Letni Bieg Piastów, którego PKO Bank Polski jest partnerem.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie - począwszy od ultramaratonu na 50 km, poprzez bieg na 11 km, a na marszu nordic walking skończywszy. To także szansa, żeby uprawiając sport, poznać malownicze Góry Izerskie na Dolnym Śląsku. W sobotę 25 sierpnia o godz. 9:00 wystartuje Ultramaraton Jakuszycki, a godzinę później rozpocznie się Półmaraton Jakuszycki. Następnego dnia o 10:00 na trasę wyruszą zawodnicy Jakuszyckiej Jedenastki czyli biegu na 11 km, a dwadzieścia minut później zacznie się Marsz Nordic Walking. Start i meta wszystkich konkurencji będą się znajdowały w okolicach stacji PKP Jakuszyce.

 

alt

 

8. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego za nami!

Wczorajszy dzień za całą pewnością można zaliczyć do wyjątkowych, a wszystko to za sprawą 8 edycji Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego! Na starcie biegu pojawiło się ponad 532 uczestników. Frekwencja w tym roku jest o 10 % wyższa niż w poprzedniej edycji!!!

 

alt

 

Mistrzostwa Europy BERLIN 2018: Wielkie uhonorowanie Berlińskiego maratończyka Horsta Mildego na Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce BERLIN2018

alt

Horst Milde dostąpił specjalnego zaszczytu w niedzielę (12 sierpnia) o godzinie 13.00 Założyciel Berlińskiego Maratonu powitał najlepszych Europejczyków w trakcie ceremonii wręczania nagród dla mężczyzn na Mistrzostwach Europy oraz zaprezentuje ich medale w Berlinie.

"Dla mnie to wielki zaszczyt, a jednocześnie uznanie dla moich dziesięcioleci pracy w bieganiu i lekkoatletyce w Berlinie i Niemczech. Naprawdę nie spodziewałem się tego", powiedział reagując na informację Horst Milde

 

alt

 

Medal na 10. edycję Silesia Marathon

alt

Organizator PKO Silesia Marathon właśnie zaprezentował tegoroczny medal, który otrzymają biegacze na mecie.

Tradycyjna, minimalistyczna forma, elementy nawiązujące do X. jubileuszowej edycji i mety na bieżni Stadionu Ślaskiego oraz nazwy wszystkich miast, przez które prowadzi trasa biegu - tak można opisać tegoroczny „złoty krążek" PKO Silesia Marathon.

alt

 

Napoli Running 2018

Drogi przyjacielu,

Jak być może wiesz, my w RunCzech szukaliśmy możliwości rozwoju na arenie międzynarodowej. Nasz pierwszy duży wypad ma miejsce we Włoszech. Obecnie organizujemy, administrujemy i certyfikujemy dwa wydarzenia pod hasłem Napoli Running w Neapolu: półmaraton w Neapolui (the Napoli City Half Marathon), który w lutym przyciągnął ponad 6000 biegaczy. I wyścigi o długości 27 kilometrów i 54 kilometrów wokół zapierającego dech w piersiach okolic Sorrento i Positano, które odbędą się w grudniu 2018 roku, i gdzie spodziewamy się przyciągnąć 2000 biegaczy.

 

alt

 

CO SIĘ STAŁO 30 LAT TEMU NA MARATONIE W KOSZYCACH

alt

Rok 1988 zapisał się w historii maratonu nie z powodu wyników sportowych czy anegdot, ale bardziej ze względu na fakt, że pożegnano się tym roku z trasą Košice - Seňa - Košice, który był nierozerwalnie związany z tym wyścigiem od 1926 roku. W następnym roku miała miejsce premiera pierwszej odmiany trasy miejskiej, którą stopniowo ulegała zmianom, aż do ostatecznego kształtu, który znamy obecnie.

alt

 

Zapisy na Mini Silesia Marathon trwają!

alt

PKO Silesia Marathon zaprasza na tegoroczny Mini Silesia Marathon o Puchar Radia RMF. Można na nim poczuć klimat masowej imprezy, rozpocząć przygodę z bieganiem albo potraktować go jako przebieżkę przed niedzielnym wyzwaniem maratońskim.

alt

 

Ostatnie przygotowania do 8 edycji Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego

8 Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego już blisko. Trwają ostatnie przygotowania do biegu. Powiat Warszawski Zachodni jako organizator, chcę przypomnieć wszystkim biegaczom o patronie biegu Januszu Kusocińskim, który zdobył złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Los Angeles w 1932 r w biegu na 10 000 metrów. Hasło tegorocznej edycji brzmi „Śladami Mistrza", a wszyscy biegacze otrzymają medal stylizowany na godło Polski z okresu międzywojennego.

 

alt

 

Te produkty pomogą utrzymać formę po sezonie letnim

W okresie letnim zwykle podejmujemy więcej spontanicznych aktywności fizycznych, zwłaszcza na świeżym powietrzu takich, jak jazda na rowerze, jogging, pływanie czy wiosłowanie. Mamy również więcej chęci na treningi, spróbowania nowych dyscyplin sportowych. Jednak jest to również czas regeneracji, urlopów i odpoczynku, którym często towarzyszą większe odstępstwa od zdrowego stylu życia.

alt

 

„Witnesses of running and athletics“: Horst Milde – Berlin

German Road Races (GRR) e.V. z dumą prezentuje pierwszą sekwencję inicjatywy "Świadkowie biegania i lekkoatletyki" („Witnesses of running and athletics") : Horst Milde - Berlin

 

alt

 

23. Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie- 15 km. Bieg Rekreacyjny 9 km. Zbliża się koniec zapisów internetowych.

Zapraszamy wszystkich biegaczy do Jaworzna- wciąż trwają zapisy do kolejnej edycji Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 15 kilometrów. Impreza zbliża się wielkimi krokami- start 1 września. Również w tym roku został wprowadzony mniejszy dystans- można wziąć udział w Biegu Rekreacyjnym 9 km startując razem z głównym biegiem. Zapisy internetowe wciąż działają i jest jeszcze sporo miejsc do wyznaczonego limitu uczestników.

alt

 

Po zwycięski medal!

Okrągły o średnicy 7,5 centymetra, grubości 7 milimetrów i wadze 160 gram, z czerwoną wstążką opatrzoną wizerunkiem orła – tak w skrócie można opisać medal 19. PKO Poznań Maratonu im. Macieja Frankiewicza. Lecz to nie wszystko, co można powiedzieć o tegorocznym medalu. Podobnie jak w latach poprzednich nawiązuje on do ważnego dla Wielkopolski wydarzenia historycznego. Wydarzenie to, z uwagi na jego znaczenie, po 10 latach ponownie zagościło na rewersie medalu poznańskiego Maratonu.

alt

 

Zaproszenie na 37. Łowicki Półmaraton jesieni

Łowicki Półmaraton Jesieni, to coroczna impreza, z 37-letnią tradycją, zwana także Łowickim Biegiem Jesieni.Bieg nasz wszedł już po raz szósty w Cykl Biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Zawodnicy otrzymują bogaty pakiet startowy.

W zawodach w Łowiczu z roku na rok bierze udział coraz większa liczba osób z terenu całej Polski jak i zagranicy. Zachęcamy biegaczy tych doświadczonych z wieloma sukcesami na koncie i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z bieganiem do udziału w XXXVII Łowickim Biegu Jesieni. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie nas jeszcze więcej niż w latach ubiegłych.

 

alt

 

41. Bieg Lechitów pokazuje medal i zdradza, jaką niespodziankę biegacze znajdą w pakietach startowych

Organizatorzy wrześniowego 41. Biegu Lechitów zaprezentowali właśnie medal, jaki zawiśnie na szyjach biegaczy, którzy 16 września dotrą do mety półmaratonu. Jest okrągły, a w jego centralnej części przedstawione jest godło Polski z lat 1919-1927. Uczestnicy gnieźnieńskiego biegu w swoich pakietach znajdą niespodziankę - chustę wielofunkcyjną, której wzór graficzny jest spójny z oficjalnymi koszulkami imprezy. - Lubimy pozytywnie zaskakiwać biegaczy dlatego, mimo że kończymy zapisy, to wzbogacamy pakiet o nowe atrakcyjne elementy. – podkreśla Andrzej Krzyścin, dyrektor 41. Biegu Lechitów.

alt

 

Odsłon : 12789813

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

MENU

 

WYSZUKIWARKA BIEGÓW
Dystans [km]
Miasto
Rok MiesiącDzień


2019-05-18 Leśni sportowcy na ścieżkach żubra 19. Półmaraton Hajnowski HAJNÓWKA
2019-05-18 21. Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa KONIN
2019-05-18 Międzynarodowy Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej MAKÓW PODH.
2019-05-18 26. Bieg Górski na Ślężę SOBÓTKA
2019-05-18 Mattoni Karlovy Vary Half Marathon KARLOVY VARY (CZECHY)
2019-05-19 27. Bieg Fiata BIELSKO-BIAŁA
2019-05-19 36. Bieg Grzymalitów CHODZIEŻ
2019-05-19 25. Ogólnopolski Bieg im. Alojzego Graja ŁOBŻENICA
2019-05-25 17. Bieg Ulicą Piotrkowską ROSSMAN RUN ŁÓDŹ
2019-05-25 36. Półmaraton Solan NOWA SÓL
2019-05-26 25. Półmaraton Kurpiowski i 3. Kurpiowska Dziesiątka OSTROŁĘKA
2019-05-26 SANPROBI Bieg Kobiet KRAKÓW
2019-05-26 37. Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o Puchar Leśny pamięci Tomasza Hopfera OBLIWICE K. LĘBORKA
2019-05-26 40. Jubileuszowy Bieg Krotosa KROTOSZYN
2019-05-26 25. Ogólnopolski Bieg Masowy Pętla Rudnicka RUDNIKI
2019-05-26 5. Mazowiecka Piątka MIŃSK MAZ.
2019-05-26 24. Mazowiecka Piętnastka MIŃSK MAZ.
2019-06-01 Rajec High Tatras Night Run ŠTRBSKÉ PLESO (SŁOWACJA)
2019-06-01 Mattoni České Budějovice Half Marathon ČESKÉ BUDĚJOVICE (CZECHY)
2019-06-01 7. PKO Półmaraton Solidarności LUBLIN
2019-06-02 23. Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie, 37. Mały Gośliński Maraton Weteranów MUROWANA GOŚLINA
2019-06-02 16. Europamarathon Görlitz - Zgorzelec 2019 GÖRLITZ (NIEMCY)
2019-06-02 19. Wiosenne Biegi Przełajowe im. Zbigniewa Petri Memoriał 2019 DŁUGIE K. STRZELEC KRAJ.
2019-06-02 7. Kurdeszowa (Za)Dyszka KOSTRZYN K. POZNANIA
2019-06-02 8. Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza Pszczyny PSZCZYNA
2019-06-02 10 km Szpot Swarzędz SWARZĘDZ
2019-06-08 21. Ogólnopolski Uliczny Bieg im. Edmunda Wojciechowskiego Olka WYRZYSK
2019-06-08 Grand Prix Ustki - Rozbiegana Ustka na Fali - Bieg III - Łososiowy USTKA
2019-06-08 15. Bieg na Jedną Milę CIĘCINA GÓRNA
2019-06-08 RUN for The Beatles OSIEK N. WISŁĄ
2019-06-09 27. Bieg Papieski im. św. Jana Pawła II KARLINO
2019-06-09 20. Ogólnopolski Bieg Uliczny Nowogrodziecka 10-tka NOWOGRODZIEC
2019-06-09 40. Międzynarodowy Bieg Pięciu Stawów MYSZKÓW
2019-06-09 13. Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka GRODZISK WLKP.
2019-06-09 7. Edycja EKIDEN PRAGMATIQ POZNAŃ
2019-06-15 Masters' Killer KOTLARNIA
2019-06-15 Mattoni Olomouc Half Marathon OLOMOUC (CZECHY)
2019-06-15 Międzynarodowy Bieg O Błękitną Wstęgę STARGARD
2019-06-15 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton WROCŁAW
2019-06-16 7. Bieg Nadziei ŚRODA WLKP.
2019-06-21 Sudecka 100 BOGUSZÓW-GORCE
2019-06-22 16. Półmaraton Unisławski UNISŁAW
2019-06-23 6. Bieg Uliczny Cienińska Szóstka - 7. Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet na 5 km CIENIN ZABORNY
2019-06-23 5. SANPROBI Maraton Szczeciński SZCZECIN
2019-06-23 17. Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta BUKOWNO
2019-06-30 18. Europejskie Biegi Uliczne BOLESŁAWIEC
2019-06-30 NIDEC 11. Bieg w Pogoni za Żubrem NIEPOŁOMICE
2019-07-06 IGLOTEX 12. Bieg Czterech Jezior SKÓRCZ
2019-07-07 29. Międzynarodowy Bieg po Plaży Jarosławiec 2019 JAROSŁAWIEC
2019-07-14 38. Bieg O Złoty Kłos KOŁACZKOWO
2019-07-20 Grand Prix Ustki - Rozbiegana Ustka na Fali - Bieg IV - Usteckiej Krówki USTKA
2019-07-20 19. Bieg Uliczny Św. Jakuba Ap. LĘBORK
2019-07-20 20. Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko MORYŃ
2019-07-20 20. Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko MORYŃ
2019-07-27 Fa Donovaly Night Run DONOVALY (SŁOWACJA)
2019-07-27 Bieg Ku Słońcu DŹWIRZYNO
2019-07-27 29. Bieg Powstania Warszawskiego WARSZAWA
2019-07-27 29. Bieg Powstania Warszawskiego WARSZAWA
2019-07-27 Bieg Herosa KLUCZE K. OLKUSZA
2019-07-27 11. Półmaraton Ziemi Puckiej PUCK
2019-07-28 6. Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki 2019 DĄBKI
2019-08-03 26. Bieg Św. Dominika - Mistrzostwa Polski Mężczyzn 10 km GDAŃSK
2019-08-03 Ustecka Dziesiątka z Hakiem - 10. Bieg Leśno Plażowy 2019 USTKA
2019-08-03 6. Bieg i Marsz Trzeźwości STARA ŁUBIANKA
2019-08-04 40. Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego - Damex WIELEŃ
2019-08-10 Nocna Dycha Kopernikańska TORUŃ
2019-08-15 28. Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego KOBYLIN
2019-08-15 25. ORLEN Maraton Solidarności GDAŃSK
2019-08-15 6. Cross Sierakowski SIERAKÓW
2019-08-15 28. Bieg 1920 - Cud nad Wisłą RADZYMIN
2019-08-17 21. Międzynarodowy Bieg Cztery Mile Jarka pod patronatem Burmistrza Dziwnowa DZIWNÓW
2019-08-24 19. Półmaraton Wtórpol SKARŻYSKO-KAMIENNA
2019-08-24 Grand Prix Ustki - Rozbiegana Ustka na Fali - Bieg V - Bursztynowy USTKA
2019-08-24 7. Letni Bieg Piastów SZKLARSKA PORĘBA
2019-08-25 40. PKO Półmaraton Szczecin SZCZECIN
2019-08-25 18. Ogólnopolski Bieg Przełajowa Ósemka BLACHOWNIA
2019-08-28 XXXII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny Zamość
2019-08-31 Ogólnopolski Bieg Solidarności - Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego GOLUB-DOBRZYŃ
2019-08-31 24. Międzynarodowy Bieg Uliczny 15 i 9km JAWORZNO
Najczęściej czytane artykuły

Początek strony