2019-03-02 19. Ogólnopolski Bieg Uliczny Grzmią pod Stoczkiem armaty STOCZEK ŁUKOWSKI
2019-04-06 11. Bieg Papieski - 10 lat cyklu Biegaj z Nami STARA ŁUBIANKA
2019-04-06 17. Bieg Europejski GNIEZNO
2019-04-27 Grand Prix Ustki - Rozbiegana Ustka na Fali - Bieg I - Henryka de Lubicz Szeliskiego USTKA
2019-04-27 Bieg Nocny 10 km KRAKÓW
2019-04-28 36. Bieg Uliczny - Memoriał Winanda Osińskiego SZCZECINEK
2019-04-28 28. Memoriał Uliczny im. Michała Fludra WLEŃ
2019-04-28 11. Cieszyński FORTUNA Bieg CIESZYN
2019-05-01 20. Ogólnopolski Bieg Śladami Bogusława X ŁĄCKO
2019-05-01 37. Jubileuszowy Krapkowicki Bieg Uliczny KRAPKOWICE
2019-05-05 Ogólnopolskie Uliczno-Przełajowe Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły PUŁAWY
2019-05-11 43. Bieg Zwycięstwa GOŁDAP
2019-05-11 Grand Prix Ustki - Rozbiegana Ustka na Fali - Bieg II - Jantarowy USTKA
2019-05-18 21. Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa KONIN
2019-05-18 Międzynarodowy Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej MAKÓW PODH.
2019-05-19 27. Bieg Fiata BIELSKO-BIAŁA
2019-05-19 25. Ogólnopolski Bieg im. Alojzego Graja ŁOBŻENICA
2019-05-25 17. Bieg Ulicą Piotrkowską ROSSMAN RUN ŁÓDŹ
2019-05-26 40. Jubileuszowy Bieg Krotosa KROTOSZYN
2019-06-01 Rajec High Tatras Night Run ŠTRBSKÉ PLESO (SŁOWACJA)
2019-06-02 7. Kurdeszowa (Za)Dyszka KOSTRZYN K. POZNANIA
2019-06-02 8. Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza Pszczyny PSZCZYNA
2019-06-02 10 km Szpot Swarzędz SWARZĘDZ
2019-06-08 21. Ogólnopolski Uliczny Bieg im. Edmunda Wojciechowskiego Olka WYRZYSK
2019-06-08 Grand Prix Ustki - Rozbiegana Ustka na Fali - Bieg III - Łososiowy USTKA
2019-06-09 20. Ogólnopolski Bieg Uliczny Nowogrodziecka 10-tka NOWOGRODZIEC
2019-06-09 40. Międzynarodowy Bieg Pięciu Stawów MYSZKÓW
2019-06-15 Międzynarodowy Bieg O Błękitną Wstęgę STARGARD
2019-06-16 7. Bieg Nadziei ŚRODA WLKP.
2019-06-23 17. Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta BUKOWNO
2019-07-14 38. Bieg O Złoty Kłos KOŁACZKOWO
2019-07-20 Grand Prix Ustki - Rozbiegana Ustka na Fali - Bieg IV - Usteckiej Krówki USTKA
2019-07-20 19. Bieg Uliczny Św. Jakuba Ap. LĘBORK
2019-07-27 Fa Donovaly Night Run DONOVALY (SŁOWACJA)
2019-07-27 Bieg Ku Słońcu DŹWIRZYNO
2019-07-27 29. Bieg Powstania Warszawskiego WARSZAWA
2019-07-27 Bieg Herosa KLUCZE K. OLKUSZA
2019-07-28 6. Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki 2019 DĄBKI
2019-08-03 Ustecka Dziesiątka z Hakiem - 10. Bieg Leśno Plażowy 2019 USTKA
2019-08-10 Nocna Dycha Kopernikańska TORUŃ
2019-08-24 Grand Prix Ustki - Rozbiegana Ustka na Fali - Bieg V - Bursztynowy USTKA
2019-08-31 Ogólnopolski Bieg Solidarności - Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego GOLUB-DOBRZYŃ
2019-09-07 Telekom Night Run BRATYSŁAWA (SŁOWACJA)
2019-09-07 Birell Prague Grand Prix PRAGA (CZECHY)
2019-09-08 4. Chodzieska Za-Dyszka CHODZIEŻ
2019-09-14 Międzynarodowy Miting Lekkoatletyczny o Memoriał Bogusława Psujka OLEŚNICA
2019-09-14 DM Ženský Beh BRATYSŁAWA (SŁOWACJA)
2019-09-21 SANPROBI URORUN SZCZECIN
2019-09-28 17. Mikołowski Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka i 3. edycja Biegu Mikołów Na Szóstkę MIKOŁÓW
2019-09-28 Grand Prix Ustki - Rozbiegana Ustka na Fali - Bieg VI - Henryka de Lubicz Szeliskiego USTKA
2019-10-05 23. Bieg o Nóż Komandosa LUBLINIEC
2019-10-05 Jesienny Festiwal Biegowy - 29. Bieg o Puchar Burmistrza Żywca ŻYWIEC
2019-10-06 28. Bieg Kociewski STAROGARD GD.
2019-11-11 30. Ogólnopolskie Uliczne Biegi Niepodległości - Puławy 2019 PUŁAWY
2019-11-11 31. Goleniowska Mila Niepodległości - Bieg na 10 km GOLENIÓW
2019-11-11 Krakowski Bieg Niepodległości KRAKÓW
2019-11-11 6. Bieg Uliczny św. Marcina - Kępiński Bieg Niepodległości KĘPNO
2019-11-11 31. Bieg Niepodległości WARSZAWA
2019-11-30 Bieg Herosa KLUCZE K. OLKUSZA
2019-12-07 19. Ogólnopolski Bieg Mikołajkowy Powitanie Zimy JAROSŁAWIEC
2019-12-31 35. Bieg Sylwestrowy ŁÓDŹ
2019-12-31 16. Krakowski Bieg Sylwestrowy KRAKÓW
2019-10-27 34. Bieg Barbórkowy o "Lampkę Górniczą" LUBIN