Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeLISTOPAD 2011W MARATONIE W PARYŻU WYSTARTUJĄ...

W MARATONIE W PARYŻU WYSTARTUJĄ...

     Zapisy na Maraton w Paryżu dobiegają końca - w środę 23 listopada zostało już tylko około tysiąca miejsc, dlatego zdecydowaliśmy się przyspieszyć losowanie  w naszym konkursie „Festiwal Biegowy dookoła Europy" by zdążyć z rejestracją  zwycięzców. Dlatego, losowanie wycieczek na maraton w Paryżu przeprowadziliśmy już dziś, a szczęśliwymi uczestnikami paryskich zmagań będą:  Katarzyna Dobaj z Krakowa, Krzysztof Krystosik ze Świętochłowic i Dariusz Stawski z Łodzi. Gratulujemy!

     Kolejne losowanie 16 grudnia - do wygrania 3 wycieczki na maraton w Rzymie. Przypominamy, że aby wziąć udział w naszym konkursie należy zapisać się na jeden z następujących biegów:  Maraton, Życiową Dziesiątkę, Bieg 7 dolin, Biegi na Jaworzynie i  biegi górskie na 33 i 66 km oraz wnieść opłatę startową.

     Ponieważ zostaliśmy zmuszeni do przyspieszenia losowania udziału w maratonie w Paryżu, zdecydowaliśmy się przyspieszyć losowanie następnych nagród i tak w piątek 16 grudnia rozlosujemy wycieczkę i udział w maratonie w Rzymie.

Oto nowa tabela terminów losowań:


      Szybka rejestracja w Festiwalu Biegowym  daje także szanse na wygrane w Jesiennej Promocji. Do końca listopada do wylosowania są stroje do biegania SAUCONY, zegarki TIMEX oraz pulsometr Garmin Forerunner 305.  Ponadto zarejestrowani przed końcem roku mogą skorzystać z najniższych opłat startowych - na maraton stawka jest taka sama jak dotychczas, w Biegu Życiowa Dziesiątka i Biegach na Jaworzynie  opłata jest niższa o 25%. Także do końca roku każdy uczestnik Festiwalu może skorzystać z promocji  „Dwa noclegi w cenie jednego" - opłacając  za naszym pośrednictwem jeden nocleg w pensjonacie lub ośrodku wypoczynkowym w Krynicy-Zdrój -  drugi otrzymuje gratis. Jest to o tyle cenne, że podczas najbliższego Festiwalu Biegowego w 2012 roku biegnie rozpoczynamy już w piątek  - 7 września o godzinie 19.00 odbędzie się Giełdowa Mila na Deptaku w Krynicy-Zdrój.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony