Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeLISTOPAD 2011MP MASTERS W BIEGU NA 10 KM

MP MASTERS W BIEGU NA 10 KM

Przyszłoroczne Mistrzostwa Polski Masters w biegu na 10 km ponownie w Krynicy! 

Decyzją Zarządu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki tegoroczne Mistrzostwa Polski w kategorii Masters (powyżej 35 roku życia) w biegu na dystansie 10 000 metrów na szosie odbędą się w  ramach Festiwalu Biegowego w Krynicy -Zdrój w dniu 8 września. 2012 roku.

W tegorocznym czempionacie wzięło udział blisko 600 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali w ośmiu kategoriach wiekowych o zaszczytny tytuł Mistrza Polski. Wśród nich takie sławy polskich biegów długodystansowych jak: Małgorzata Sobańska, Izabela Zatorska, Jerzy Skarżyński czy Michał Bartoszak. Poziom sportowy mistrzostw był niezwykle wysoki ze względu na mocną obsadę zawodów jak i na szybką a jednocześnie niezwykle malowniczą trasę z Krynicy do Muszyny.


Zawodnicy którzy jeszcze w  tym roku zarejestrują udział w mistrzostwach poprze4z stronę www.festiwalbiegowy.pl maja okazje wygrać w promocji  wycieczkę na jeden z wielkich europejskich maratonów w Rzymie, Madrycie, Barcelonie, Paryżu lub Sztokholmie. Do końca listopada można uczestniczyć także w Jesiennej Promocji Festiwalu Biegowego, w której do wylosowania są stroje do biegania, zegarki TIMEX oraz pulsometr Garmin Forerunner 305.

Szybka rejestracja daje szanse także na skorzystanie z najniższych opłat startowych, które obowiązują do końca roku – na maraton stawka jest taka sama jak dotychczas, w Biegu Życiowa Dycha i Biegach na Jaworzynie  opłata jest niższa o 25%. Także do końca roku każdy uczestnik Festiwalu może skorzystać z promocji  „Dwa noclegi w cenie jednego” – opłacając  za naszym pośrednictwem jeden nocleg w pensjonacie lub ośrodku wypoczynkowym w Krynicy-Zdrój –  drugi otrzymuje gratis. Jest to o tyle cenne, że podczas najbliższego Festiwalu Biegowego w 2012 roku biegnie rozpoczynamy już w piątek  - 7 września o godzinie 19.00 odbędzie się Giełdowa Mila na Deptaku w Krynicy-Zdrój.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony