Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeLISTOPAD 201120. BIEG O LAMPKĘ GÓRNICZĄ

20. BIEG O LAMPKĘ GÓRNICZĄ

W sobotę, 3 grudnia odbędzie się 20. Bieg o Lampkę Górniczą w Koninie. Jest to reaktywacja biegu sprzed 19 lat. Celem imprezy jest uczczenie święta górniczego „Barbórki” oraz promocja miasta Konin.

Po 19 edycjach biegu oraz 19 latach przerwy, na starcie ponownie stanie 200 osób, które zmierzą się z dystansem 10 km. Bieg cieszący się popularnością w latach 80-tych wraca na stałe do kalendarza imprez biegowych.

Zgłoszenia do startu w biegu przyjmowane są za pośrednictwem formularza on-line dostępnego na oficjalnej stronie internetowej www.lampkagornicza.pl. Rejestracja trwa do 30 listopada lub do wyczerpania limitu 200 uczestników. W przypadku, gdy limit uczestników nie zostanie osiągnięty, dokonanie rejestracji będzie możliwe także w dniu imprezy w Biurze Zawodów, zlokalizowanym w Hali Sportowej MOSIR w Koninie przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 2.

Wszyscy uczestnicy biegu głównego otrzymają numer startowy, pamiątkową koszulkę, wodę oraz posiłek regeneracyjny. Dla najlepszych przewidziano puchary i nagrody rzeczowe.

20. Bieg o Lampkę Górniczą jest wspaniałą okazją do ponownego spotkania się biegaczy, którzy pamiętają poprzednie edycje wydarzenia. O najwyższe miejsca walczyć już jednak będzie pewnie nowe, młodsze pokolenie miłośników biegania.

Więcej informacji, w tym program i regulamin zawodów, dostępne na www.lampkagornicza.pl

Informacji udziela:

Iwona Brzezińska

Sport Evolution – agencja marketingu sportowego

kom: 500 631 537

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony