Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeLISTOPAD 2011BIEGANIE POMAGA

BIEGANIE POMAGA

Firma Amway Polska przekazała 15 000 zł Fundacji Jaśka Meli podczas XXIII Biegu Niepodległości.

Amway Polska i jego marka NUTRILITE™ zaangażowały się w kolejne sportowe wydarzenie zostając partnerem XXIII Biegu Niepodległości w Warszawie. Podczas Biegu odbyła się akcja charytatywna na rzecz podopiecznych Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”. Firma Amway Polska przekazała 15000 zł na rzecz podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Tegoroczny Bieg Niepodległości idealnie wpisał się w reprezentowany przez Amway i jego markę NUTRILITE trend zdrowego stylu życia, połączonego z regularnymi ćwiczeniami fizycznymi. Z roku na rok Bieg Niepodległości cieszy się coraz większym zainteresowaniem i gromadzi coraz więcej biegaczy. W tym roku w Biegu wzięło udział 7 500 uczestników, w tym ponad 200 przedsiębiorców i pracowników Amway w Polsce, wraz z rodzinami! Tegorocznej edycji Biegu, towarzyszyła również wyjątkowa akcja charytatywna, dająca pomoc i szanse na normalne życie ludziom niepełnosprawnym.

 „Wspólnie z Fundacją Jaśka Meli Poza Horyzonty, Amway zorganizowaliśmy akcję charytatywną
w trakcie XXIII Biegu Niepodległości. Za każdego uczestnika XXIII Biegu Niepodległości firma Amway Polska przekazała 2 zł na podopiecznych Fundacji. W sumie uzbieraliśmy kwotę 15 000 zł!!! Jest to ogromny sukces, za który dziękuję wszystkim uczestnikom Biegu.” – powiedziała Anna Pietrzak, Dyrektor Naczelny Amway Polska

W Biegu wziął udział również założyciel Fundacji „Poza Horyzonty” Jasiek Mela – ambasador i twarz XXIII Biegu Niepodległości.

"Bieg Niepodległości zawsze jest niezwykłym wydarzeniem, które w interesujący sposób pozwala uczcić kolejną rocznicę odzyskania niepodległości. Tegoroczna edycja była tym bardziej niezwykła dzięki firmie Amway Polska, która przekazała 2 złote od każdego pakietu startowego na rzecz osób po amputacjach, Podopiecznych Fundacji "Poza Horyzonty". Jako prezes Fundacji chciałbym gorąco podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia. A przede wszystkim firmie Amway Polska, której zaangażowanie i hojne wsparcie pozwoli odmienić życie naszych Podopiecznych. " – powiedział Janek Mela, Prezes Fundacji „Poza Horyzonty”


Tegoroczny XXIII Bieg Niepodległości był poświęcony wolności, czego symbolicznym wyrazem była towarzysząca mu fraza: „XXIII Bieg Niepodległości - łączy ludzi wolnych”. Pozwolił zarówno uczestnikom Biegu, jak i mieszkańcom Warszawy poszerzyć wiedzę na temat poziomu wolności
i swobód obywatelskich w naszym społeczeństwie.
 

Biegowi Niepodległości, towarzyszyła akcja „Stań się częścią żywej flagi”, skierowana do wszystkich biegaczy, których koszulki utworzą biało-czerwoną flagę. Akcja została zapoczątkowana w 2009 r.
i zaangażowało się w nią 7500 startujących.

*** 

Amway

Amway (amway.com) to jedna z największych na świecie firm działających w sektorze sprzedaży bezpośredniej. Roczna sprzedaż firmy sięga poziomu 9,2 miliarda dolarów. Siedziba główna założonej w 1959 roku firmy mieści się w Ada w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. Amway oferuje produkty konsumenckie i możliwości biznesowe w ponad 80 państwach na całym świecie. Najlepiej sprzedające się marki Amway to NUTRILITE® (preparaty witaminowe i mineralne oraz suplementy diety), ARTISTRY® (produkty pielęgnacyjne oraz kosmetyki do makijażu) oraz eSpring (system oczyszczania wody).

Fundacja Janka Meli Poza Horyzonty

Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty została zarejestrowana w grudniu 2008 r., w przeddzień kolejnych urodzin jej założyciela. Od momentu powstania stara się wielopłaszczyznowo pomagać osobom po wypadkach, które czekają na protezy oraz potrzebują wsparcia psychologicznego i prawnego.

Do zadań Fundacji należą także działania integrujące osoby niepełnosprawne ze zdrowymi. Do dziś udało się zrealizować trzy duże projekty: wyprawę siedmiu osób na Elbrus (5642 m n.p.m.), start teamu biegowego – Jasiek Mela Team – w największym na świecie i najbardziej prestiżowym maratonie – ING New York City Marathon oraz wspinaczkową wyprawę na El Capitan w Kalifornii. Wszystkie projekty zakończyły się pełnym sukcesem – zdobiliśmy Elbrus (Łukasz Żelechowski jest pierwszym niewidomym na Dachu Europy!), wszyscy nasi biegacze – włączając także Jaśka Melę oraz niewidomego Jurka Płonkę – przebiegli trasę maratonu,
a bohater wyprawy na El Cap - Andrzej Szczęsny razem z Jaśkiem wspięli się 450-metrową, skalną drogą na magiczny szczyt w Yosemite!

Kontakt i dodatkowe informacje:

Anna Wieraszko

Corporate Affairs Communication Supervisor

Amway Polska

@: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

T:+48 22 32 71 900

Marcin Kłódkiewicz

United PR

@: m Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

T: + 48 22 845 24 50 w. 125

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony