Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeLISTOPAD 2011FESTIWAL BIEGOWY DOOKOŁA EUROPY

FESTIWAL BIEGOWY DOOKOŁA EUROPY

Festiwal Biegowy zaprasza na największe maratony w Europie – do Rzymu, Paryża, Barcelony, Madrytu i Sztokholmu. Każdy kto zarejestruje się na  Festiwal  i wniesie opłatę startową będzie miał szanse wygrać wycieczkę na jeden z wielkich maratonów.  Nagroda obejmuje przelot, pakiet startowy oraz kieszonkowe. Co miesiąc do wygrania będą 3 wycieczki. Pierwsze losowanie już w piątek,  16 grudnia – tego dnia wylosujemy trzech zawodników, którzy dostaną szansę wystartowania w maratonie w „wiecznym mieście” czyli Rzymie. W styczniu wylosujemy 3 wycieczki do  Barcelony, w lutym do Paryża, w marcu do Madrytu, a w kwietniu do Sztokholmu.  W losowaniu wycieczek uczestniczą zawodnicy którzy zgłosili swój udział i zapłacili opłatę startową na jeden z następujących biegów: Maraton,  Życiową Dychę,  Bieg 7 dolin,  Biegi na Jaworzynie i  biegi górskie na 33 i 66 km.


Szybka rejestracja daje szanse także na skorzystanie z najniższych opłat startowych, które obowiązują do końca roku – na maraton stawka jest taka sama jak dotychczas, w Biegu Życiowa Dycha i Biegach na Jaworzynie  opłata jest niższa o 25%. Także do końca roku każdy uczestnik Festiwalu może skorzystać z promocji  „Dwa noclegi w cenie jednego” – opłacając  za naszym pośrednictwem jeden nocleg w pensjonacie lub ośrodku wypoczynkowym w Krynicy-Zdrój –  drugi otrzymuje gratis. Jest to o tyle cenne, że podczas najbliższego Festiwalu Biegowego w 2012 roku biegnie rozpoczynamy już w piątek  - 7 września o godzinie 19.00 odbędzie się Giełdowa Mila na Deptaku w Krynicy-Zdrój

Uczestników Festiwalu Biegowego w 2012 czeka wiele nowości – przede wszystkim rozpoczynamy zawody  już w piątek po południu, ponadto miłośnicy biegania po górach   będą mogli spróbować swoich sił na trasach na których w 2013 roku zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich w stylu anglosaskim, rozszerzona zostanie także liczba biegów wchodzących w skład ligi Festiwal Biegów. Przewidujemy także dwa koncerty - w piątek i sobotę wieczorem. Nie zabraknie zatem ani sportowych emocji, ani wspaniałej rozrywki, ani też – szczególnie dla rodzin biegaczy - dobrego wypoczynku w pięknym  Beskidzie Sądeckim.

Więcej informacji i regulamin promocji na stronie www.festiwalbiegowy.pl

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony