Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeLISTOPAD 2011FUNDACJA DLA FUNDACJI

FUNDACJA DLA FUNDACJI

Amway Polska pomaga Fundacji Jaśka Meli podczas

XXIII Biegu Niepodległości

Amway Polska i jego marka NUTRILITE™ zaangażowały się w kolejne sportowe wydarzenie zostając partnerem XXIII Biegu Niepodległości w Warszawie. Podczas biegu odbędzie się akcja charytatywna na rzecz podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Amway Polska i  jego marka naturalnych suplementów diety NUTRILITE™ od wielu lat angażuje się
w sportowe wydarzenia na całym świecie, wspierając ideę zdrowego stylu życia, połączonego
z regularnymi ćwiczeniami fizycznymi. Firma jest np. Sponsorem Premium drużyny AC Milan a także uczestniczy niemal we wszystkich krajach w biegach – zawsze przy tej okazji realizując też cel charytatywny.

Tegoroczny Bieg Niepodległości idealnie wpisuje się w reprezentowany przez Amway i jego markę NUTRILITE trend. Z roku na rok Bieg Niepodległości cieszy się coraz większym zainteresowaniem i gromadzi coraz więcej biegaczy. W tym roku organizatorzy Biegu liczą, że przekroczona zostanie liczba 7 500 uczestników! Tegorocznej edycji Biegu, będzie również towarzyszyła wyjątkowa akcja charytatywna, dająca pomoc i szanse na normalne życie ludziom niepełnosprawnym.

- „Wspólnie z Fundacją Jaśka Meli Poza Horyzonty, Amway organizuje akcję charytatywną w trakcie XXIII Biegu Niepodległości. Za każdego uczestnika XXIII Biegu Niepodległości firma Amway Polska przekaże 2 zł na podopiecznych Fundacji. W związku z tym zachęcaliśmy, aby jak najwięcej osób wzięło udział w biegu. Realizując swoje pasje, można również pomóc innym i spełnić czyjeś marzenia.” – powiedziała Anna Pietrzak, Dyrektor Naczelny Amway Polska

Około 300 przedsiębiorców i pracowników Amway w Polsce, wraz z rodzinami, już zgłosiło chęć niesienia pomocy uczestnicząc w biegu. Im więcej osób weźmie udział, tym większa kwota zostanie przekazana potrzebującym z Fundacji Jaśka Meli.

Tegoroczny XXIII Bieg Niepodległości jest poświęcony wolności, czego symbolicznym wyrazem jest towarzysząca mu fraza: „XXIII Bieg Niepodległości - łączy ludzi wolnych”. Jest on wydarzeniem, które pozwoli zarówno uczestnikom Biegu, jak i mieszkańcom Warszawy poszerzyć wiedzę na temat poziomu wolności i swobód obywatelskich w naszym społeczeństwie.  

Biegowi Niepodległości, poza możliwością przyłączenia się do idei uczczenia ważnego historycznie wydarzenia, towarzyszy akcja „Stań się częścią żywej flagi”, skierowana do wszystkich biegaczy, których koszulki utworzą biało-czerwoną flagę. Akcja została zapoczątkowana w 2009 r.
i zaangażowało się w nią 7000 startujących.

Poza biegaczami, w imprezie mogą wziąć udział także rolkarze, osoby chodzące z kijkami do Nordic Walking oraz osoby na wózkach inwalidzkich.

Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty została zarejestrowana w grudniu 2008 r., w przeddzień kolejnych urodzin jej założyciela. Od momentu powstania stara się wielopłaszczyznowo pomagać osobom po wypadkach, które czekają na protezy oraz potrzebują wsparcia psychologicznego
i prawnego.

Amway

Amway (amway.com) to jedna z największych na świecie firm działających w sektorze sprzedaży bezpośredniej. Roczna sprzedaż firmy sięga poziomu 9,2 miliarda dolarów. Siedziba główna założonej w 1959 roku firmy mieści się w Ada w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. Amway oferuje produkty konsumenckie i możliwości biznesowe w ponad 80 państwach na całym świecie. Najlepiej sprzedające się marki Amway to NUTRILITE® (preparaty witaminowe i mineralne oraz suplementy diety), ARTISTRY® (produkty pielęgnacyjne oraz kosmetyki do makijażu) oraz eSpring (system oczyszczania wody).

Nutrilite  

Nutrilite to marka numer jeden na świecie wśród producentów preparatów witaminowo-mineralnych oraz suplementów diety*. Nutrilite jest instytucjonalnym sponsorem klubu AC Milan i oficjalnym dostawcą suplementów odżywczych dla członków klubu. Od nasionka do końcowego produktu, Nutrilite utrzymuje kontrolę nad każdym etapem produkcji w celu zapewnienia wysokiej jakości preparatów. Nutrilite jest jedyną marką suplementów diety o zasięgu globalnym, których producent sam hoduje, zbiera i przetwarza rośliny na własnych, certyfikowanych farmach organicznych. Cztery organiczne farmy Nutrilite znajdują się w Kalifornii, Waszyngtonie, Meksyku i Brazylii

Kontakt i dodatkowe informacje:

Anna Wieraszko

Corporate Affairs Communication Supervisor

Amway Polska

@: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

T:+48 22 32 71 900

Marcin Kłódkiewicz

United PR

@: m Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

T: + 48 22 845 24 50 w. 125

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony