Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeMARZEC 2011OSTATNIE PRZYGOTOWANIE DO 4 PÓŁMARATONU POZNAŃ

OSTATNIE PRZYGOTOWANIE DO 4 PÓŁMARATONU POZNAŃ

       Dzisiaj (30 marca br.) w Centrum Prasowym Malta w Poznaniu odbyła się konferencja prasowa poświęcona ostatnim przygotowaniom do 4.Poznań Półmaraton.
W konferencji udział wzięli:

•          Z-ca Prezydenta Miasta Poznania – Sławomir Hinc

•          Dyrektor Półmaratonu – Janusz Rajewski

•          Przedstawiciele służb mundurowych: Policji, Straży Miejskiej, ZTM oraz MPK

Poznań Półmaraton bije własny rekord frekwencji!

Jak do tej pory przyjęliśmy rekordową liczbę zgłoszeń, spodziewamy się blisko 4 300 zawodników, którzy reprezentować będą barwy aż 18 państw (m.in. Niemiec, Francji, Holandi, Czech, WB). Przypominamy, że zapisy przyjmowane będą jeszcze tylko przez jeden dzień (ostatni termin zapisów mija w czwartek 31 marca)), natomiast na opłaty startowe czekamy do soboty – 2 kwietnia.

Już od piątku (1 kwietnia) uruchomimy biuro zawodów, a wraz z nim wydawanie pakietów startowych dla zawodników. Tego samego dnia rozpoczną się trwające 2 dni targi sprzętu i odzieży sportowej – Półmaraton Expo 2011.

Godziny pracy biura zawodów oraz Targów Expo:

•          1 kwietnia (piątek) w godz. 10:00 – 20:00

•          2 kwietnia (sobota) w godz. 09:00 – 20:00

•          w dniu biegu odbiór pakietów nie będzie możliwy

 

Tak, jak w latach poprzednich na starcie nie zabraknie Prezydenta Miasta Poznania – Ryszarda Grobelnego, który pobiegnie z numerem 1. Swój udział potwierdził również Mirosław Kruszyński – Zastępca Prezydenta Miasta Poznania, który po raz pierwszy zmierzy się z dystansem poznańskiego półmaratonu.

Pobiegną również reprezentacje mediów, nie zabraknie Drużyny Szpiku oraz Drużyny Policzmy się z rakiem, której członkowie pobiegną w zielonych koszulkach.

Zapowiadają się wielkie sportowe emocje!

Z ubiegłorocznym rekordem trasy (01:02:32), który należy do zawodnika Kenijskiego (Cosmas Kyeva) – zmierzą się reprezentanci Polski oraz Kenii. Wśród Pań zapowiada się równie ciekawa rywalizacja, którą stoczą zawodniczki z Kenii, Rosji, Ukrainy oraz Polski. Te do pokonania mają rekord trasy z 2008 roku, który należy do Karoliny Jarzyńskiej.

Uczestnicy Imprezy pobiegną tradycyjną trasą maratonu (ze startem na ul. abpa. Baraniaka i metą nad Maltą), z tą różnicą, że wykonają tylko jedno okrążenie. Zawodników na trasie oprócz zespołów muzycznych, których jest szesnaście, wspierać będą pacemakerzy prowadzący bieg na następujące czasy: 1:30, 1:40, 1:50, 2:00. Każdy zawodnik który pokona dystans 21,097 km w regulaminowym czasie 3 godzin otrzyma medal, a na najlepszych czekają nagrody finansowe.

Zapowiada się piękna pogoda, aura wprost wymarzona na ustanawianie rekordów życiowych, których życzymy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji poznańskiego półmaratonu.

Do zobaczenia na starcie!

4. Poznań Półmaraton

Start: 03.04.2011, godz. 10:00

ul. Abpa. A. Baraniaka, Poznań – Malta

Więcej: www.halfmarathon.poznan.pl

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony