Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeMARZEC 2011SYNAPSIS , SPRAWDZAMY FORMĘ

SYNAPSIS , SPRAWDZAMY FORMĘ

Już w najbliższą niedzielę, 27 marca, Bartłomiej Topa i Łukasz Grass sprawdzą swoją formę podczas Półmaratonu Warszawskiego. Cel Łukasza to poprawa zeszłorocznego wyniku 1:36:29 i jednocześnie pierwszy poważny start w tym sezonie. Łukasz planuje przebiec Półmaraton w czasie 1h 30 minut. Zadeklarował nawet, że jeśli uda mu się pokonać dystans w wyznaczonym czasie to wpłaci 130 złotych na konto Fundacji SYNAPSIS. Każda sekunda wolniej lub szybciej, to złotówka więcej do podanej kwoty. Dla Bartka Topy to przysłowiowy „pierwszy raz” na dystansie 21,1 km i zarazem test jego wytrzymałości.

Czy uda im się osiągnąć wyznaczone sobie cele? Wszystko wskazuje na to, że tak. Mają dodatkową motywację! Obaj zbierają środki finansowe na dzieci autystyczne z Fundacji SYNAPSIS.

 

Więcej informacji na temat ich zbiórek znajdziecie na stronach www

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Aleksandra Wszołek

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , www.domore.pl

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony