Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeMARZEC 2011II KARKONOWSKI WYŚCIG INTEGRACYJNY

II KARKONOWSKI WYŚCIG INTEGRACYJNY

       W drugą niedzielę maja tj. 8.05.2011 r. na trasie z Jeleniej Góry do Podgórzyna odbędzie się II Karkonoski Wyścig Integracyjny. Z Parku Zdrojowego w Cieplicach – uzdrowiskowej dzielnicy Jeleniej Góry – wystartują niepełnosprawni sportowcy na handbikach.

       Będą mieli do pokonania trasę o długości ok. 25 km z metą w Podgórzynie. Tuż po nich rozpocznie się rywalizacja biegaczy, którzy sprawdzą swoje możliwości na 5 kilometrowym odcinku.

       Ideą Karkonoskiego Wyścigu Integracyjnego jest integracja kolarzy i biegaczy ze sportowcami niepełnosprawnymi, którzy poruszają się na wózkach lub o kulach. Impreza będzie dobrą możliwością popularyzacji a zarazem edukacji w zakresie sportu i rekreacji osób niepełnosprawnych. To również próba przełamywania barier i stereotypów dotyczących sportu i rekreacji osób niepełnosprawnych. Współorganizatorem zawodów jest Jarosław Rola –para olimpijczyk z Vancouver, zdobywca Kilimandżaro na handbike’u.

Szczegółowe informacje znajdują się na www.azsmtbcup.com

Grzegorz Miedziński

Tel. kom. 501 641 706

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.azsmtbcup.com

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony