Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeMAJ 2011V JUBILEUSZOWY PÓŁMARATON KIETRZ – ROHOV

V JUBILEUSZOWY PÓŁMARATON KIETRZ – ROHOV

Do biegu V Jubileuszowego Półmaratonu Kietrz – Rohov pozostało kilka dni. Tegorocznym znakiem do startu o godz. 10.00 będzie honorowy wystrzał z armaty. Funkcję Honorowego startera powierzono Marszałkowi Województwa Opolskiego Józefowi SEBEŚCIE. Dla zawodników czekają cenne nagrody do losowania oraz nagrody rzeczowe w poszczególnych kategoriach. Nie zapomniano o dobrych czeskich kołaczykach i dywanikach łazienkowych. Biegacze , przed i po starcie, będą mogli skorzystać z masażu sportowego / 14 stanowisk/ wykonywanego przez studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu – specjalność odnowa biologiczna. Opłata startowa wynosi 15 zł, zaś pakiet startowy jest bogaty.

W związku z powyższym Organizator przekazuje biegaczom bardzo ważną informację. W roku 2009 i 2010 Organizator zabezpieczył ponad 330 pakietów startowych. Zawodników biorących udział w III i IV biegu było w granicach 200 – 230. Dawało to spore straty. W tym roku szybko przebywa zgłoszonych do startu. Urząd Miejski w Kietrzu i Obec Rohov zabezpieczyli 270 pakietów startowych. Po osiągnięciu limitu zgłoszeń tj. 270 osób rejestracja zostanie wstrzymana.. Osoby znajdujące się na liście, choć nie wpłaciły startowego, mają zagwarantowany pakiet startowy i przydzielony nr startowy przez ANDYCON – Wrocław.

Jednak serdecznie zapraszamy do udziału w biegu i do zapisywania się w biurze zgłoszeń w dniu biegu, jednak już bez gwarancji otrzymania pełnego pakietu startowego – chyba, że nie wszystkie pakiety zostaną odebrane przez osoby zgłoszone wcześniej. Poza limitem zawodnicy mogą otrzymać niepełne pakiety startowe.

Ponadto informujemy o drobnych zmianach w regulaminie i tak w punkcie 9 Nagrody

wprowadzono poprawkę :

Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg otrzymają medal – dla pierwszych 270 osób oraz w punkcie 12 Uwagi Organizatorów podpunkt j - też wprowadzono poprawkę :
j/ ogłoszenie wyników i rozdanie nagród – godz.13.30 na rynku.

Dyrektor Biegu Andrzej WÓJTOWICZ

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony