Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeMAJ 2011MOUNTAIN MARATHON 2011

MOUNTAIN MARATHON 2011

      MOUNTAIN MARATHON to międzynarodowe zawody sportowe rozgrywane w jednej z najbardziej popularnych w ostatnich latach konkurencji – biegu górskim. Zawody, ze względu na atrakcyjność i prostą formułę, przeznaczone są dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, rekreacji i sportu w typowo górskim wydaniu.

      W poprzednich latach cykl biegów górskich MOUNTAIN MARATHON składał się z 4-5 edycji rozgrywanych w atrakcyjnych i znanych miejscowościach górskich: Ustroniu, Karpaczu, Piwnicznej Zdroju, Rabce-Zdroju, Lądku-Zdroju i Kłodzku. Każda z imprez miała swój niepowtarzalny urok i charakter. Wszystkie stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Prócz rzeszy amatorów na stracie stawała zawsze cała polska kadra biegaczy górskich (w tym m.in. Izabela Zatorska i Andrzej

Długosz – zdobywcy pucharu świata i medali mistrzostw świata w biegach górskich). Gościliśmy jednak nie tylko polskich zawodników. W zawodach wzięli też udział reprezentanci Czech, Ukrainy, Białorusi i Węgier.

Kilka informacji o MOUNTAIN MARATHON:

- 5 edycji w pięknych górach

- prawie 100 km wymagających i widowiskowych tras

- niemal 4.300 metrów podbiegów

- 8 kategorii wiekowych

- kilkaset zawodniczek i zawodników

 

Pomysł i realizacja cyklu biegów górskich został bardzo wysoko oceniony – atrakcyjne lokalizacje, bogaty pakiet świadczeń i wysokie nagrody przyniosły uznanie mediów i zawodników. Dlatego też   podjęliśmy decyzję o jego kontynuacji, jeszcze bardziej zwiększając atrakcyjność cyklu. Chcemy bowiem, aby stale powiększała się liczba zawodników, a impreza będąc jednym z największych wydarzeń sportowych w polskich górach na stałe wpisała się do europejskiego kalendarza największych imprez biegowych.

MOUNTAIN MARATHON 2011 są cyklem niezwykle widowiskowych zawodów rozgrywanych w kilku atrakcyjnych górskich miejscowościach. Zawody będą odbywać się w Ustroniu, Karpaczu, Piwnicznej Zdroju, Lądku-Zdroju i Rabce-Zdroju.

Nad poszczególnymi zawodami Patronat Honorowy objęli:

- Pan Ireneusz Szarzec – Burmistrz Ustronia

- Pan Bogdan Malinowski – Burmistrz Karpacza

- Pan Edward Bogaczyk – Burmistrz Piwnicznej-Zdroju

- Pan Kazimierz Szkudlarek – Burmistrz Lądka-Zdroju

- Pani Ewa Przybyło – Burmistrz Rabki-Zdroju

Zapraszamy Państwa do współpracy. Jesteśmy przekonani, że udział w imprezie zostanie pozytywnie odebrany przez klientów oraz partnerów. Tym bardziej, że wartości, jakie niesie ze sobą sport są doskonałym narzędziem do promocji Państwa marki.

Organizatorami cyklu MOUNTAIN MARATHON są:

SPORT EVENT oraz Polski Klub Adventure Racing

- zobacz plik PDF od organizatorów

Kontakt i informacje:

tel. 600 325 678,

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony