Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeMAJ 2011KONKURS "SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA"

KONKURS "SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA"

Dla nowych uczestników Festiwalu Biegowego mamy nowe atrakcyjne nagrody. Od dwóch tygodni mogą oni wygrać 500 zł w konkursie „Wielka kumulacja”. Od dziś mogą także stać się posiadaczem profesjonalnego stroju do biegania firmy Saucony w konkursie „Szczęśliwa siódemka”. Zabawa potrwa do końca czerwca a wyniki losowań będziemy ogłaszali w każdy piątek o godzinie 12.00 na stronie www.festiwalbiegowy.pl

Zasady konkursu są bardzo proste - z każdej siódemki nowo zgłoszonych zawodników od dnia 20 maja – na Koral Maraton lub Życiową Dychę losujemy jednego szczęśliwca który otrzyma profesjonalny kompletny strój do biegania – spodenki i koszulka. Warunkiem odebrania nagrody jest ukończenie biegu w Krynicy-Zdrój. Więcej informacji o strojach można znaleźć na stronie www.bartoszak-biegi.pl , która prowadzi Michał Bartoszak, wielokrotny mistrz Polski, olimpijczyk i Ambasador Festiwalu Biegowego.

Na nowych biegaczy czekają inne dodatkowe promocje w tym m.in.: konkurs „Wielka Kumulacja” w którym można wygrać 500 zł. Ponadto wszyscy którzy zapiszą się do udziału w Koral Maratonie otrzymają nocleg gratis dla siebie i całej swojej rodziny. Podczas Festiwalu rozegrane zostaną także konkursy na „Najszybszą Rodzinę w Polsce” oraz „Najszybszą Firmę w Polsce”. Pula nagród Festiwalu Biegowego to łącznie ponad 250 000 złotych. Nagroda główna jest samochód osobowy, który wygra zwycięzca Koral Maratonu. Więcej informacji na stronie www.festiwalbiegowy.pl.

Podczas Festiwalu Biegowego na który zgłosiło się już ponad 1750 osób rozegrane zostaną także Mistrzostwa Polski Masters na dystansie 10 km. Mistrzostwa Polski przeprowadzone zostaną na niezwykle szybkiej a jednocześnie malowniczej trasie z Krynicy do Muszyny. Trasa posiada atest PZLA. Wszyscy którzy chcą wystartować w mistrzostwach muszą się zarejestrować na stronie www.festiwalbiegowy.pl Bieg mistrzowski rozpocznie się w sobotę 10 września o godz. 12.00. Zawodnicy wystartują ze startu położonego na Deptaku w Krynicy-Zdrój obok Starego Domu Zdrojowego. Meta biegu znajduje się na rynku w Muszynie.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony