Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeCZERWIEC 2011MOTObieganie - ODKRYJ W SOBIE MARATOŃCZYKA

MOTObieganie - ODKRYJ W SOBIE MARATOŃCZYKA

Tegoroczna współpraca firmy Motorola i Fundacji „Maraton Warszawski” stała się inspiracją do stworzenia MOTObiegania - aplikacji dedykowanej biegaczom, którzy chcą rozpocząć treningi przygotowujące do udziału w maratonie. Zmotywuj się do biegania i dołącz do prestiżowego grona maratończyków. Do 33. Maratonu Warszawskiego zostało jeszcze kilkanaście tygodni! Do biegu, gotowi … START!

Aplikacja MOTObieganie jest dostępna do pobrania ze strony www.maratonwarszawski.com (zakładka Trening => MOTObieganie), nowego profilu AKADEMIA MOTObiegania oraz z zakładki MOTObieganie w profilu Motorola Polska na Facebooku. Dla biegaczy przygotowano dwie wersje MOTObiegania – z 13-tygodniowym treningiem przygotowującym do 33. Maratonu Warszawskiego dla osób trenujących regularnie oraz wersję z 28-tygodniowym planem treningowym skierowanym do początkujących biegaczy, chcących przygotować się do ukończenia dystansu w wybranym terminie – już teraz przypominamy wszystkim o przyszłorocznej 34 edycji Maratonu Warszawskiego.

„Śledząc zmagania zawodników podczas tegorocznego 6. Półmaratonu Warszawskiego, postanowiliśmy zainspirować naszych zaprzyjaźnionych developerów do stworzenia programu, z którym biegacze będą mogli przygotować się do kolejnych ważnych wydarzeń biegowych, w tym tegorocznego 33. Maratonu Warszawskiego. MOTObieganie skierowane jest do wszystkich osób, które kochają ruch i aktywne życie. Każdy, kto trenuje bieganie ma możliwość, w profesjonalny sposób poprawić swoją kondycję fizyczną. Nasza aplikacja ma spełniać rolę osobistego trenera, który w trakcie treningu będzie motywował do osiągania coraz lepszych wyników oraz pomoże stawiać czoła coraz trudniejszym wyzwaniom” – powiedziała Małgorzata Matusiewicz, Szefowa Marketingu w Motorola Mobility Polska Sp. z o.o.

MOTObieganie – to aplikacja przystosowana do pracy na wszystkich smartfonach działających w oparciu o platformę Android. Dzięki aplikacji każdy biegacz będzie mógł zaplanować i zrealizować trening do 33.Maratonu Warszawskiego lub każdego innego maratonu. Do wyboru są dwie opcje treningowe: opracowany przez zawodowych trenerów plan treningowy oraz program indywidualny. Wybrany przez nas 13-tygodniowy plan treningowy automatycznie synchronizuje się z kalendarzem zainstalowanym w telefonie i na tej podstawie informuje o wymaganiach treningowych danego dnia przygotowań do 33. Maratonu Warszawskiego. Aplikacja pozwala również śledzić postępy i pokonywane dystanse, a każdy bieg zapisywany jest automatycznie w historii, można więc wrócić w dowolnej chwili i porównać wyniki. Dla biegaczy, którzy chcą pochwalić się swoimi osiągnięciami bądź potrzebują dodatkowej motywacji do trenowania zaprojektowano funkcję umożliwiającą dzielenie się wynikami treningu na Facebooku. Przyjaciele mogą z łatwością kibicować naszym przygotowaniom do 33. Maratonu Warszawskiego i zagrzewać do walki. MOTObieganie umożliwia również podgląd pokonywanej trasy, a bieżący widok parametrów biegu pomaga, min. utrzymać zaplanowaną średnią prędkość każdego treningu.

Ale to tylko niektóre zalety aplikacji MOTObieganie.

Obie wersje aplikacji MOTObieganie dostępne są do pobrania:

- ze strony www.maratonwarszawski.com z zakładki Trening => MOTObieganie

- z Facebooka z profilu AKADEMIA MOTObiegania

- z Facebooka z profilu Motorola Polska z zakładki MOTObieganie

Więcej informacji znaleźć można na stronie maratonwarszawski.com, na profilu AKADEMIA MOTObiegania oraz Motorola Polska w zakładce MOTObieganie na Facebooku.

O Motoroli

Motorola Mobility Inc. (NYSE: MMI) jest znana na całym świecie z innowacyjności w dziedzinie telekomunikacji. Firma koncentruje się na rozwoju sposobów globalnej komunikacji. Od szerokopasmowej infrastruktury komunikacyjnej, poprzez korporacyjne rozwiązania mobilne oraz rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa publicznego, aż po urządzenia mobilne i transmisję obrazu wysokiej rozdzielczości. Motorola jest liderem w kolejnej fali innowacji, które pozwalają ludziom, przedsiębiorstwom oraz instytucjom rządowym na lepszą komunikację i większą mobilność. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.motorola.com/mobility.

O Fundacji Maraton Warszawski

Fundacja Maraton Warszawski została założona w 2002 roku. Jej główną misja jest popularyzacja biegania w Polsce, wsparcie zarówno profesjonalnych zawodników jak i biegaczy-amatorów, a także poprawa standardów organizacyjnych imprez biegowych. Fundacja organizuje między innymi: Maraton Warszawski, Półmaraton Warszawski, , Accreo Ekiden – Maraton Sztafet, Sztafetę 5x5 oraz cykl imprez biegowych „Puchar Maratonu Warszawskiego”.

Kontakt dla mediów:

Małgorzata Matusiewicz, Motorola Mobility Polska

+48 22 606 04 50

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Agnieszka Józefowicz, Partner of Promotion

+48 22 858 74 58 wew. 49

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Magda Skrocka, Fundacja Maraton Warszawski

+48 22 353 85 24

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony