Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeCZERWIEC 2011POLSKA BIEGA, TRZY MARATONY

POLSKA BIEGA, TRZY MARATONY

Kolejny raz „Gazeta Wyborcza" w ramach akcji Polska Biega zaprasza czytelników do przygotowań maratońskich

W drużynach "Gazety" na Poznań Maratony w 2008, 2009 i 2010 r. przygotowało się już kilkadziesiąt osób. Co roku drużyna trenowana przez Wojciecha Staszewskiego, reportera „Dużego Formatu” i dyplomowanego trenera lekkoatletyki, miała zaledwie kilkanaście tygodni, żeby - często prawie od zera - przygotować się do startu na 42,195 km.

Niektórzy zarzucili bieganie, a inni zostali zainfekowani, jak prof. Piotr Kacejko, który startuje nawet na 100 km czy Michał Bieliński, który organizuje teraz maraton w Koszalinie. Wszyscy wspominają tę przygodę jako coś, co zmieniło ich życie. Na lepsze.

Maraton w Poznaniu jest świetny, ale czas na dywersyfikację. W tym roku Polska Biega... aż trzy maratony. Czytelników zapraszamy na maratony: we Wrocławiu (11 września), Warszawie (25 września) i w Poznaniu (16 października). Czteroosobowe drużyny będą rywalizować o najlepszy czas (sumę czasów), co oczywiście traktujemy półserio, bo kto zaliczył maraton, ten wie, że w takim biegu każdy ściga się wyłącznie z sobą samym.

Ogłaszamy nabór:

- na Wrocław szukamy 4 mężczyzn (wiek nie gra roli). Warunek: już biegasz, ale nigdy nie startowałeś w maratonie.

- na Warszawę wystawimy drużynę 4 kobiet. By wyrównać szanse z facetami, którzy są z natury bardziej wytrzymali, stawiamy warunek: masz ukończony przynajmniej jeden maraton. Dołożycie facetom?

- na Poznań (16 października) - drużyna "Gazety" będzie wyjątkowa. Szukamy 4 biegaczy (w drużynie musi być co najmniej jedna kobieta), którzy wystartują z dziećmi w wózkach (tzw. joggerach). Jest trochę takich biegających rodziców, wujków lub sióstr, a dzieci lubią taką karuzelę z miłą obsługą. Wózek spowalnia, ale tacy biegacze to prawdziwi herosi, wiec może to oni wygrają?

Maraton to decyzja romantyczna ale niech twoje zgłoszenie będzie też rozważne, trzeba mieć czas i determinację, by się przygotować. I zdrowie. I ukończone 18 lat.

Uwaga!

Na zgłoszenia czekamy do południa 29 czerwca. Należy napisać krótko, dlaczego sądzisz, że właśnie ciebie powinniśmy wybrać do drużyny maratońskiej, kim jesteś (wiek, miejsce zamieszkania, zawód) i opisać swoje biegowe doświadczenia.

Nasz adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony