Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeARCHIWUMARCHIWUM 2012LUTY 2012V BIEG PIASTOWSKI

V BIEG PIASTOWSKI

      Jeszcze tylko przez 2 dni można zgłaszać swój udział w V Biegu Piastowskim  za minimalną opłatę startową w wysokości 20 złotych. Kwota  ta będzie obowiązywać do 29 lutego 2012 roku. Potem zacznie systematycznie wzrastać. Dlatego już teraz warto podjąć decyzję o udziale w majowej imprezie. Aktualnie zarejestrowanych jest już 229 biegaczy z całej Polski i zagranicy. Wśród nich 65 to inowrocławianie. Niektórzy, jak choćby Pan Andrzej Liszkowski, przebiegli trasę półmaratonu na trasie Kruszwica – Inowrocław podczas wszystkich poprzednich edycji Biegu Piastowskiego. Wśród zgłoszonych do biegu jest już także pierwszy z przedstawicieli usportowionej rodziny Sieradzkich – Leszek, a wśród osób rywalizujących na wózkach Pan Krystian Giera.

       Organizatorzy majowej imprezy liczą na udział w zawodach innych inowrocławskich biegaczy, którzy startowali w poprzednich edycjach, takich jak Pan Ryszard Owczarzak. Obecność zawodników z naszego miasta, którzy są postaciami rozpoznawalnymi w środowisku biegaczy podnosi bowiem prestiż imprezy. V Bieg Piastowski zaliczony został w tym roku również do Grand Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego. W klasyfikacji uwzględnia się 8 biegów. Warunkiem sklasyfikowania jest ukończenie minimum 5 zawodów. W klasyfikacji liczy się suma 5 najlepszych czasów uzyskanych w zawodach cyklu. V Bieg Piastowski odbędzie się 12 maja 2012 roku i będzie trzecią imprezą cyklu Grand Prix. Rejestracja elektroniczna zostanie zamknięta w dniu 7 maja 2012 roku.

     Organizatorzy chcą również zachęcić do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji osoby starsze i dlatego też od początku trwania zapisów obowiązuje ulga dla zawodniczek powyżej 60 lat oraz zawodników  z Inowrocławia i Kruszwicy powyżej 60 lat, którzy otrzymają zwrot opłaty startowej  w przypadku wystartowania w biegu. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem umieszczonym na stronie www.biegpiastowski.pl, za pośrednictwem której można dokonać zgłoszenia.


 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony