Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeARCHIWUMARCHIWUM 2012LUTY 2012AMBASADORZY HERBALIFE TRIATHLON SUSZ - TRENING

AMBASADORZY HERBALIFE TRIATHLON SUSZ - TRENING

Zobacz jak trenują ambasadorzy Herbalife Triathlon Susz

      Zima to już na szczęście wspomnienie, ale jeszcze kilka dni temu Paulina Sykut, Marcin Dorociński i Maciej Dowbor biegali w siarczystym mrozie. Cała trójka 7 lipca stanie na starcie Herbalife Triathlon Susz – największej imprezy triathlonowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

       Sobota, godzina 9 rano, za oknem minus kilkanaście stopni – świetna  pogoda na... trening! Z takiego  założenia wyszli ambasadorzy Herbalife Triathlon Susz. Trening odbył się na warszawskiej Agrykoli, miejscu gdzie nawet przy dużym mrozie można spotkać dziesiątki innych biegaczy.

       Za niecałe 6 miesięcy start. Nie ma czasu na wakacje, trzeba ćwiczyć i ćwiczymy praktycznie codziennie – mówi Maciej Dowbor, znany na co dzień z anteny Polsatu.  Warto się zmobilizować przede wszystkim dlatego, że już po dwóch miesiącach trenowania, a to jest dopiero początek procesu przygotowań, bo nie jesteśmy dziś nawet w 1/3 drogi, czuję się znakomicie – dodaje Dowbor.


         Jest zimno, bardzo zimno, ale się nie poddajemy – mówi aktor Marcin Dorociński. Powoli z Maćkiem namawiamy się na Ironmana. Najpierw zaliczyć Herbalife Triathlon Susz, to jest podstawa, a potem może coś większego – dodaje Dorociński.

         Dla chcącego nie ma nic trudnego więc można, naprawdę można. Jeśli jeszcze się nie zdecydowaliście, żeby biegać, jeździć rowerem, pływać to przynajmniej nam kibicujcie. Bierzcie w tym udział bo to jest fantastyczna sprawa – dodaje na zakończenie Paulina Sykut, prezenterka Polsatu.

      Więcej informacji znaleźć można pod adresem: www.herbalifetriathlon.com. Za organizację Imprezy odpowiada agencja marketingu sportowego Sport Evolution.

Herbalife – partner sportowców

       Herbalife oficjalny, tytularny sponsor Herbalife Triathlon Susz, wspiera także przygotowanie Ambasadorów do zawodów jako ich partner odżywczy.

       Herbalife jest globalną firmą sprzedaży bezpośredniej, która dostarcza rozwiązania w zakresie zdrowego odżywiania, kontroli wagi oraz produktów pielęgnacyjnych opracowanych, aby wspierać zdrowy styl życia. Firma realizuje swoje zobowiązanie do promowania zdrowego i aktywnego życia wspieranego przez optymalne odżywianie poprzez zaangażowanie w sport, sponsorując ponad 100 różnych zawodników indywidualnych, drużyn i wydarzeń sportowych na całym świecie. Herbalife jest partnerem m.in. FC Barcelona, Valencia CF, LA Galaxy.  Firma wspiera fundację Herbalife Family Foundation oraz jej program „Casa Herbalife”, którego celem jest zapewnienie dzieciom odpowiedniego odżywiania. Produkty Herbalife sprzedawane są obecnie w 80 krajach poprzez sieć 2,5 miliona niezależnych dystrybutorów. Firma wspiera fundację Herbalife Family Foundation oraz jej program „Casa Herbalife”, którego celem jest zapewnienie dzieciom odpowiedniego odżywiania.

    

Link do filmu z treningu ambasadorów

Uwaga: Film jest zwolniony z praw autorskich, ale wszelkie ingerencje w jego treść muszą być skonsultowane z agencją Sport Evolution.

Zdjęcia z treningu i inne fotografie z Herbalife Triathlon Susz znaleźć można w dziale dla mediów na stronie: www.herbalifetriathlon.com

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Informacji o Herbalife Triathlon Susz 2012 udziela:

Kornel Pawlik, Sport Evolution – agencja marketingu sportowego,

tel. 506 617 983,

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informacji o Herbalife udziela:

Magdalena Sobota, Grayling Poland, tel: 601 319 745, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony