Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeARCHIWUMARCHIWUM 2012LUTY 2012LICZNIK PRZEKROCZYŁ 5000 PÓŁMARATOŃCZYKÓW!

Licznik przekroczył liczbę 5 tysięcy półmaratończyków!
5 i pół tysiąca osób zapowiedziało już start
w 7. Półmaratonie Warszawskim

     Do półmaratonu w Warszawie został jeszcze miesiąc, a do wzięcia udziału w imprezie zgłosiło się już 5 i pół tysiąca chętnych! Czy i w tym roku zostanie pobity rekord frekwencji? Fundacja „Maraton Warszawski” gorąco zachęca do uczestnictwa w biegu i przypomina, że tylko do końca lutego obowiązuje podstawowa opłata startowa w wysokości 80 PLN.


     Już po raz siódmy wraz z nadejściem kalendarzowej wiosny Fundacja „Maraton Warszawski” organizuje bieg na dystansie 21 097,5 m. W ubiegłym roku trasę Półmaratonu Warszawskiego pokonało 4 725 biegaczy. Do biegu pozostał jeszcze miesiąc, a już 5 i pół  tysiąca miłośników biegania i sportowej rywalizacji zapisało się do uczestnictwa w imprezie! Organizatorzy liczą na kolejne rekordy życiowe uczestników oraz rekord frekwencji na mecie.

    Pokrótce przedstawiamy trasę 7. Półmaratonu Warszawskiego: 25 marca o godzinie 10:00 biegacze rozpoczną bieg na Moście Poniatowskiego, skąd pobiegną dalej Alejami Jerozolimskimi, skręcą przy palmie na Rondzie de Gaulle’a i ruszą w kierunku Placu Zamkowego. Ominą Stare Miasto i przebiegną przez Cytadelę by wbiec na Wisłostradę. Później zmierzą się z ulicami Śródmieścia i Mokotowa, obiegną park Agrykola, Łazienki oraz Belweder i znów wrócą nad Wisłę. Meta biegu będzie się znajdować na błoniach Stadionu Narodowego. Szczegółową mapkę trasy można znaleźć na stronie internetowej.

     1 marca opłata za udział w biegu będzie wynosić 120 zł. Z kolei po 19 marca opłata wzrośnie do 160 PLN. Dla zawodników, wnoszących należność za udział w biegu po tym terminie, organizator przeznaczy pulę wyłącznie 200 numerów startowych. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w biegu i zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony