Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

HomeARCHIWUMARCHIWUM 2012LUTY 20127. PÓŁMARATON WARSZAWSKI

7. PÓŁMARATON WARSZAWSKI

Od marca zmiana opłaty startowej

Tylko do końca lutego koszt udziału w biegu wynosi jedynie 80 PLN

     Za oknem jeszcze zaspy śniegu, a do otwarcia sezonu biegowego podczas 7. Półmaratonu Warszawskiego zgłosiło się już ponad 4,5 tysiąca chętnych! Do biegu został jeszcze miesiąc, a lista startowa zapowiada się nadzwyczaj imponująco. Fundacja „Maraton Warszawski” przypomina o zmianie opłaty startowej oraz zaprasza biegaczy do sprawdzenia swoich sił w pierwszą niedzielę wiosny 25 marca.

    Już po raz siódmy z rzędu Półmaraton Warszawski otwiera sezon biegowy! W zeszłym roku z dystansem 21,0975 km postanowiło się zmierzyć aż 4 725 biegaczy. Wszystko wskazuje na to, że najbliższe zawody również zgromadzą wielu miłośników biegania i sportowej rywalizacji. Na ponad miesiąc przed startem ponad 4,5 tysięcy osób zapowiedziało chęć uczestnictwa w imprezie!

     Przypominamy, że podstawowa opłata startowa, w wysokości 80 PLN, obowiązuje do 29 lutego. Od 1 marca za udział w biegu będzie trzeba zapłacić 120 PLN. Po 19 marca natomiast opłata wzrośnie do 160 PLN. Na zawodników wnoszących należność z udział w biegu po tym terminie organizator przeznaczy pulę 200 numerów startowych. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w biegu i zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej.

     Na zachętę przedstawiamy po krótce trasę 7. Półmaratonu Warszawskiego. Biegacze usłyszą sygnał startu na Moście Poniatowskiego, skąd pobiegną dalej Alejami Jerozolimskimi, skręcą przy palmie na Rondzie de Gaulle’a i ruszą w kierunku Placu Zamkowego. Ominą Stare Miasto, by za Placem Gwardii wbiec na Wisłostradę i zmierzyć się z ulicami Śródmieścia. Meta biegu będzie się znajdować na błoniach Stadionu Narodowego. Szczegółową mapkę trasy można znaleźć na stronie internetowej.

 

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

 
Najczęściej czytane artykuły

 

 

 

 


alt
alt
alt
alt  

alt
alt
alt
alt
alt

alt

alt
alt
alt
alt


alt
alt
alt
alt

 

41

stat2014
alt
alt
alt
alt

 

 

Volkswagen

Prague

Marathon 2014

 - zobacz film!

 

 

 

Początek strony