Payday Loans

 

Al. Powstańców Wlkp. 164, 64-920 Piła,

tel. 67 212 01 11, fax 67 212 59 75

email: poczta@psb-biegi.com.pl

BANER

Home

Wakacje z ASICS - Ochota na ruch

ASICS Polska oraz urząd dzielnicy Ochota zapraszają na wakacyjny cykl treningów w Warszawie!

W te wakacje ASICS ponownie rzuca sportowe wyzwanie mieszkańcom Warszawy! Co chcemy zrobić? Poruszyć wszystkich mieszkańców stolicy (i nie tylko)! W myśl naszego motto - I MOVE ME - razem z Dzielnicą Ochota zamierzamy wykorzystać najpiękniejszy okres roku, aby poprzez wspólny ruch budować aktywną społeczność oraz w praktyce pokazać czym dla ASICS jest sentencja „W Zdrowym Ciele, Zdrowy Duch".

alt

 

24. Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie

Zapraszamy wszystkich biegaczy do Jaworzna. W sobotę 31 sierpnia odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 15 kilometrów. Kolejny raz wprowadzamy również mniejszy dystans - można wziąć udział w Biegu Rekreacyjnym 9 km startując razem z głównym biegiem.

alt

 

V Nocny Bieg Świętojański już w sobotę! Harmonogram imprezy!

Już w sobotę 22 czerwca nad Jeziorem Strzeszyńskim w Poznaniu odbędzie się V edycja Nocnego Biegu Świętojańskiego.

alt

 

IRONMAN 5150 WARSAW - Sergiy Kurochkin najszybszy. Polskie podium u kobiet!

Sergiy Kuroczkin (UKR) wygrał czwartą edycję zawodów triathlonowych IRONMAN 5150 Warsaw. Wśród kobiet na najwyższym stopniu podium stanęła Małgorzata Otworowska. Ponad 1100 osób pokonało dystans olimpijski i wbiegło na metę przy pomniku Syrenki Warszawskiej.

Kurochkin od początku wyścigu narzucił swoje tempo i prowadził po etapie pływackim, wyjeżdżając na trasę rowerową z 3-sekundową przewagą nad Tomaszem Bremborem (POL).

alt

 

42. Bieg Lechitów – poznaliśmy projekt koszulki oraz pamiątkowego ceramicznego kufla.

Organizator najstarszego w Polsce półmaratonu – 42. Biegu Lechitów – Klub Sportowy „Altom" Gniezno zaprezentował projekt koszulki technicznej, który zawodnicy znajdą w pakietach.

Ponieważ drużyna wojów biegnąca w pełnym rynsztunku cały dystans półmaratonu na stałe wpisała się w oprawę Biegu Lechitów, dlatego na koszulkach wyróżnia się motyw graficzny trzech średniowiecznych wojów gotowych do ataku.

alt

 

Świętuj z nami 20 lat PKO Poznań Maratonu

Obok Warszawy, Wrocławia, Dębna Poznań jest czwartym miastem w Polsce, w którym zapoczątkowano tradycję biegu na królewskim dystansie i przez lata wiódł prym pod względem liczby startujących biegaczy, nosząc miano największego maratonu w kraju. W tym roku Poznań Maraton świętuje 20 lat.

alt

 

Bieg Ursynowa pełen niespodzianek! Szymon Dorożyński nowym Mistrzem Polski

W Mistrzostwach Polski, które odbyły się w ramach 13. Biegu Ursynowa, zwyciężył Szymon Dorożyński z czasem 14:26, jednak to nie on został zwycięzcą biegu. Jako pierwszy linię mety niespodziewanie przekroczył Artsiom Lohish (14:22) z Białorusi.

Na miejscu trzecim uplasował się Henryk Szost (14:28), który jednocześnie został wicemistrzem Polski. Na podium Mistrzostw Polski trzecie miejsce przypadło Kamilowi Karbowiakowi.

alt

 

Dwóch Polaków na wrocławskim podium i efektowne show w strugach deszczu

Takiego startu jeszcze nie było! Wśród efektów specjalnych w formie dymów, iskier, błysków reflektorów, przy świetle rozpalonego znicza na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, w trasę 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu wyruszyło aż 10 740 osób. Według nieoficjalnych wyników do mety dotarło 10 678 uczestników.

Triumfatorem w klasyfikacji generalnej okazał się Etiopczyk, Getaye Gelau, który pokonał trasę w czasie 1:04:38. Dwa pozostałe stopnie podium zajęli Polacy! Drugi do mety dobiegł Artur Kozłowski (1:05:03), tuż za nim na finiszu pojawił się Szymon Kulka (1:05:13). Wśród Pań zwyciężyła Oleksandra Shafar z Ukrainy (1:12:15), która rok temu dobiegła do mety we Wrocławiu jako druga (poprawiła tym samym swój czas o ponad 3 minuty). Na drugim miejscu znalazła się Caroline Jebet Korir z Kenii (1:12:18), trzecia finiszowała jej rodaczka Ruth Nundu Mbatha z czasem 1:15:57.

alt

 

Poznań gospodarzem Mityngu lekkoatletycznego

Tegoroczny początek lata w Poznaniu to wielkie sportowe święto z udziałem światowej elity lekkoatletów. Już 2 lipca na poznańskim Golęcinie odbędzie się Poznań Athletics Grand Prix 2019.

To prestiż dla miasta i zaszczyt dla nas, mieszkańców, że będziemy mogli gościć Mistrzów z Polski i Europy. To także wielki powrót lekkiej atletyki na Stadion Golęcin – mówi Jędrzej Solarski, Zastępca Prezydenta Miasta Poznania.
Obecnie trwają ostatnie prace modernizacyjne stadionu, by tak jak przed laty obiekt spełniał najwyższe standardy dla mających wystąpić na nim sportowców.

alt

 

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - półmaraton dla biegaczy, zabawa dla wszystkich i pomoc potrzebującym

Tysiące biegaczy 15 czerwca wystartuje w 7. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie. Bieg rozpocznie się świetlnym pokazem, a trasa poprowadzi przez reprezentacyjną część miasta. Na zawodników, kibiców i mieszkańców Wrocławia czeka mnóstwo atrakcji i strefy z muzyką klubową. Sponsorem wydarzenia jest PKO Bank Polski, obchodzący w tym roku jubileusz 100-lecia. W trakcie biegu odbędzie się akcja charytatywna „biegnę dla Agnieszki i Kacperka".

Nocny półmaraton we Wrocławiu jest jednym z bardziej popularnych wydarzeń biegowych w Polsce, o czym świadczy fakt, że kilka godzin po otwarciu zapisów zabrakło już wolnych miejsc. W imprezie weźmie udział 13 tysięcy zawodników. Dwie godziny przed półmaratonem wystartuje również PKO Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego na dystansie 1,5 km.

alt

 

YES I KEN! - Bieg Ursynowa już w najbliższą sobotę

Już po raz 13 biegacze pobiegną główną arterią Ursynowa – al. Komisji Edukacji Narodowej. Bieg Ursynowa na dystansie 5 kilometrów wystartuje w sobotę 15 czerwca o godzinie 10:00.

W ramach Biegu Ursynowa odbędą się Mistrzostwa Polski mężczyzn z bardzo mocną stawką czołowych biegaczy. Na liście startowej znajdują się takie nazwiska, jak: 3-krotny uczestnik igrzysk olimpijskich i aktualny rekordzista Polski w maratonie - Henryk Szost, obrońca tytułu i wielokrotny reprezentant Polski - Yared Shegumo oraz wschodzące gwiazdy biegów Emil Dobrowolski, Artur Olejarz oraz Jakub Nowak. Także wśród pań zapowiada się zacięta rywalizacja. Faworytką będzie Izabela Trzaskalska, która powalczy także o nowy rekord życiowy, który osiągnęła niespełna 2 tygodnie temu – 16:02 minuty! W walce o zwycięstwo powinna się także liczyć będąca w dobrej formie Ewa Jagielska (16:39) oraz Anna Szyszka (rekord 16:55).

alt

 

 

4 dni do startu IRONMAN 5150 Warsaw 2019

Już 16 czerwca br., o godzinie 9:00 rozlegnie się huk armaty zwiastujący start zawodów triathlonowych IRONMAN 5150 Warsaw. Na olimpijskim dystansie zmierzy się niemal 1300 zawodników z kilkudziesięciu krajów świata. Wśród nich, najlepsi polscy zawodnicy, uznane nazwiska międzynarodowej sceny triathlonowej oraz grono znanych przedstawicieli polskiego sportu, kultury i rozrywki.

alt

 

Zaproszenie na 29. Bieg po Plaży w Jarosławcu

Jarosławiec to niewielka miejscowość w gminie Postomino, która w czasie wakacji zamienia się w nadmorski kurort. Biegacze przekonali się, że bieganie w Jarosławcu po tak nietypowych nawierzchniach jak plaża, to coś wyjątkowego co mogą doświadczyć tylko na nielicznych imprezach biegowych.

alt

 

XII półmaraton Kietrz & Rohov za nami

Kietrz po raz dwunasty przywitał biegaczy na półmaratonie Kietrz & Rohov. Organizatorzy pracowali „pełną parą" aby ponownie wypromować kietrzański bieg na jak największą skalę, tak aby grono miłośników biegania zapisało go w swoim kalendarzu imprez biegowych na kolejne lata. Zniszczyć coś jest bardzo szybko, ale odbudować ciężko.

alt

 

Organizatorzy i fani maratonu w Koszycach składają gratulacje pięciokrotnej zwyciężczyni KPM Chriscie Vahlensieck z Niemiec.

alt

Niesamowita seria zwycięstw w latach osiemdziesiątych prawdopodobnie nigdy nie zostanie przez nikogo powtórzona. Ta pionierka biegania kobiet, niegdyś rekordzistka świata w maratonie i na 10 000 m oraz inicjatorka partnerstwa między Koszycami i Wuppertalem 27 maja 2019 roku obchodzi swoje 70-te urodziny.

alt

 

Susie Cheetham dołącza do elity Enea IRONMAN 70.3 Gdynia

Brytyjka Susie Cheetham dołącza do grona zawodników PRO, którzy będą walczyć o zwycięstwo w tegorocznej edycji Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Na liście startowej gdyńskiego triathlonu są już zawodnicy z ponad 50 krajów świata.

alt

 

Rachik zademonstrował kolejny europejski rekord! Fisikovic pokazała swoją dominację

8. Mattoni České Budějovice Half Marathon, piąty bieg sezonu RunCzech 2019 nagrodzony certyfikatem 5 gwiazdek przez European Athletic Association, został zdominowany przez Włocha Yassine Rachika. Wygrał w nowym europejskim biegu z czasem 1:03:02 i po raz drugi od czternastu dni zdominował serię EuroHeroes. Najszybszą kobietą była Lilia Fisikovici z Mołdawii, która również potwierdziła swoje zwycięstwo z zeszłego roku z czasem 1:13:29.

alt

 

10 BIEGACZY UKOŃCZYŁO 10 MARATONÓW W 10 DNI

5 Czerwca 2019 - Grupa biegaczy z całego świata ukończyła jedno z najbardziej wyczerpujących pod względem fizycznym i psychicznym wyzwań swojego życia - pokonując 10 maratonów w ciągu 10 dni, Londynu do Paryża. 450 km podróż z Londynu do Paryżą, która rozpoczęła się w sklepie ASICS Regent Street w Londynie i zakończyła się na paryskim maratonie, jest udokumentowana w krótkim filmie wydanym na globalny dzień biegania - 5 czerwca 2019 r.

alt

 

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Start: 15 czerwca 2019 r., godzina 22:00, wewnątrz Stadionu Olimpijskiego.

Trasa: 21 097,5 metra, atest AIMS i PZLA, jedna pętla ulicami Wrocławia.

Limit czasowy: 3 godziny, ostatni biegacze będą pojawiać się na mecie do 1:30.

alt

 

Na jeden dzień ponownie Obliwice stały się światową stolicą biegów przełajowych

Od 37 lat Obliwice mają swoje sportowe święto. Dla sportowców, od najmłodszych po tych ze znaczącymi sukcesami, są to biegi dla miejscowej społeczności i licznych gości. To miło spędzony czas, najpierw w enklawie leśnej, a później już w samych Obliwicach na pikniku.

alt

 

ASICS PRZEDSTAWIA GEL-KAYANO™ 26 ORAZ ODKRYWA STATYSTYKI FOOT ID - BADAŃ STÓP BIEGACZY

4 CZERWCA 2019 r. - Z okazji premiery buta GEL-KAYANO ™ 26, ASICS ujawnia, że z około 90 000 biegaczy, którzy uczestniczyli w systemie ASICS FOOT ID, 43% ma nadmierną pronację i biegając bez butów stabilizujących, ryzykuje kontuzją.

Kenichi Harano, dyrektor wykonawczy i starszy dyrektor generalny w ASICS Institute of Sport Science (ISS), powiedział: „Każdy biegacz ma inne potrzeby i zrozumienie typu pronacji jest pierwszym krokiem do znalezienia odpowiedniego buta. Pronacja odnosi się do sposobu, w jaki stopa biegacza toczy się po kontakci z podłożem. Badając wzory tysiące stóp biegaczy, ASICS ustalił wzorce stóp neutralnych, nadpronujących i supinujących. Dane systemu ASICS FOOT ID™ pozwalają nam doradzać biegaczom w wyborze butów, a szczególnie dla pronatorów, którzy wymagają dodatkowej ochrony ".

alt

 

5. Sztafeta Maratońska Electrum Ekiden z rekordem frekwencji

W weekend w Białymstoku odbyła się 5. Sztafeta Maratońska Electrum Ekiden, w której wzięła udział rekordowa liczba drużyn. W sobotę na stadionie BOSiR bieganiem bawiło się 820 dzieci, a w niedzielę z dystansem maratonu wspólnie uporało się 1458 dorosłych. Największymi wygranymi imprezy są dzieci-podopieczni Fundacji „Pomóż Im", na konto której trafi 30% opłat startowych zebranych od zawodników.

alt

 

Yared Shegumo kapitanem drużyny na zawodach Electrum Ekiden w Białymstoku. Każdy może do niej dołączyć

alt

Na czele jednej z 250 ekip, które 2 czerwca wystartują w 5. Sztafecie Maratońskiej Electrum Ekiden w Białymstoku stanie Yared Shegumo, wicemistrz Europy w maratonie, zwycięzca Maratonu Warszawskiego i złoty medalista Mistrzostw Polski w maratonie. Na facebookowej stronie biegu trwa konkurs, który wyłoni dodatkowych pięciu członków jego wyjątkowej drużyny. – Poziom sportowy kandydatów nie jest tutaj najważniejszy. Zgłosić może się każdy – podkreślają organizatorzy.

alt

 

European Athletics (Europejscy Atleci) czwarty rok z rzędu świętują Światowy Dzień Biegania wspierając inicjatywę NYRR, która będzie miała miejsce już za dwa tygodnie, w środę 5 czerwca.

Dlatego też, mamy przyjemność zaprosić Cię do świętowania Światowego Dnia Biegania, razem ze swoimi przyjaciółmi, klubami, biegaczami i całą światową społecznością poprzez deklarację biegu razem z nami 5 czerwca 2019!

 

alt

 

Biegniemy w PKO Półmaratonie Solidarności – pamiętamy o Lubelskim Lipcu

PKO Bank Polski, 1 czerwca, zaprasza na kolejny wyjątkowy bieg – 7. PKO Półmaraton Solidarności. Jego celem jest upamiętnienie wydarzeń tzw. Lubelskiego Lipca z 1980 roku. Uczestnicy biegu będą też mogli wziąć udział w akcji charytatywnej „biegnę dla..." i pomóc chorej Weronice.

PKO Półmaraton Solidarności to bieg, którego celem jest upamiętnienie wydarzeń z 1980 roku. Wówczas, strajki w Świdniku i Lublinie będące jawnym sprzeciwem wobec władz PRL, zapoczątkowały falę protestów w całym kraju i erę Solidarności. 7. PKO Półmaraton Solidarności tradycyjnie rozpocznie się w Świdniku, na ulicy Lotników Polskich przed historyczną bramą WSK PZL Świdnik. Linia mety, po raz pierwszy, ustawiona zostanie na terenie Targów Lublin.

alt

 

14 lipca Wrocław stanie się stolicą Triathlonu! Zapisz się na Triathlon Wrocław i weź udział w jednej z największych imprez sportowych tego lata

Tym razem triathloniści sprawdzą się we Wrocławiu. 14 lipca w stolicy Dolnego Śląska po raz pierwszy odbędzie się Triathlon Wrocław, impreza w której udział weźmie zawodowa czołówka, jak i amatorzy tej dyscypliny. Wydarzeniu towarzyszy akcja charytatywna „MOC TO NIE PRZEMOC" wspierana przez znane osoby ze świata sportu, filmu i muzyki.

alt

 

 

Odsłon : 13003870

 

 

Logo 100 MCP

 

grrs

 

 

berlin

Zobacz film

Zobacz film

Zobacz film

 

 

 

        

 

 

MENU

 

WYSZUKIWARKA BIEGÓW
Dystans [km]
Miasto
Rok MiesiącDzień


2019-05-18 Leśni sportowcy na ścieżkach żubra 19. Półmaraton Hajnowski HAJNÓWKA
2019-05-18 21. Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa KONIN
2019-05-18 Międzynarodowy Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej MAKÓW PODH.
2019-05-18 26. Bieg Górski na Ślężę SOBÓTKA
2019-05-18 Mattoni Karlovy Vary Half Marathon KARLOVY VARY (CZECHY)
2019-05-19 27. Bieg Fiata BIELSKO-BIAŁA
2019-05-19 36. Bieg Grzymalitów CHODZIEŻ
2019-05-19 25. Ogólnopolski Bieg im. Alojzego Graja ŁOBŻENICA
2019-05-25 17. Bieg Ulicą Piotrkowską ROSSMAN RUN ŁÓDŹ
2019-05-25 36. Półmaraton Solan NOWA SÓL
2019-05-26 25. Półmaraton Kurpiowski i 3. Kurpiowska Dziesiątka OSTROŁĘKA
2019-05-26 SANPROBI Bieg Kobiet KRAKÓW
2019-05-26 37. Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o Puchar Leśny pamięci Tomasza Hopfera OBLIWICE K. LĘBORKA
2019-05-26 40. Jubileuszowy Bieg Krotosa KROTOSZYN
2019-05-26 25. Ogólnopolski Bieg Masowy Pętla Rudnicka RUDNIKI
2019-05-26 5. Mazowiecka Piątka MIŃSK MAZ.
2019-05-26 24. Mazowiecka Piętnastka MIŃSK MAZ.
2019-06-01 Rajec High Tatras Night Run ŠTRBSKÉ PLESO (SŁOWACJA)
2019-06-01 Mattoni České Budějovice Half Marathon ČESKÉ BUDĚJOVICE (CZECHY)
2019-06-01 7. PKO Półmaraton Solidarności LUBLIN
2019-06-02 23. Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie, 37. Mały Gośliński Maraton Weteranów MUROWANA GOŚLINA
2019-06-02 16. Europamarathon Görlitz - Zgorzelec 2019 GÖRLITZ (NIEMCY)
2019-06-02 19. Wiosenne Biegi Przełajowe im. Zbigniewa Petri Memoriał 2019 DŁUGIE K. STRZELEC KRAJ.
2019-06-02 7. Kurdeszowa (Za)Dyszka KOSTRZYN K. POZNANIA
2019-06-02 8. Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza Pszczyny PSZCZYNA
2019-06-02 10 km Szpot Swarzędz SWARZĘDZ
2019-06-08 21. Ogólnopolski Uliczny Bieg im. Edmunda Wojciechowskiego Olka WYRZYSK
2019-06-08 Grand Prix Ustki - Rozbiegana Ustka na Fali - Bieg III - Łososiowy USTKA
2019-06-08 15. Bieg na Jedną Milę CIĘCINA GÓRNA
2019-06-08 RUN for The Beatles OSIEK N. WISŁĄ
2019-06-09 27. Bieg Papieski im. św. Jana Pawła II KARLINO
2019-06-09 20. Ogólnopolski Bieg Uliczny Nowogrodziecka 10-tka NOWOGRODZIEC
2019-06-09 40. Międzynarodowy Bieg Pięciu Stawów MYSZKÓW
2019-06-09 13. Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka GRODZISK WLKP.
2019-06-09 7. Edycja EKIDEN PRAGMATIQ POZNAŃ
2019-06-15 Masters' Killer KOTLARNIA
2019-06-15 Mattoni Olomouc Half Marathon OLOMOUC (CZECHY)
2019-06-15 Międzynarodowy Bieg O Błękitną Wstęgę STARGARD
2019-06-15 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton WROCŁAW
2019-06-16 7. Bieg Nadziei ŚRODA WLKP.
2019-06-21 Sudecka 100 BOGUSZÓW-GORCE
2019-06-22 16. Półmaraton Unisławski UNISŁAW
2019-06-23 6. Bieg Uliczny Cienińska Szóstka - 7. Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet na 5 km CIENIN ZABORNY
2019-06-23 5. SANPROBI Maraton Szczeciński SZCZECIN
2019-06-23 17. Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta BUKOWNO
2019-06-30 18. Europejskie Biegi Uliczne BOLESŁAWIEC
2019-06-30 NIDEC 11. Bieg w Pogoni za Żubrem NIEPOŁOMICE
2019-07-06 IGLOTEX 12. Bieg Czterech Jezior SKÓRCZ
2019-07-07 29. Międzynarodowy Bieg po Plaży Jarosławiec 2019 JAROSŁAWIEC
2019-07-14 38. Bieg O Złoty Kłos KOŁACZKOWO
2019-07-20 Grand Prix Ustki - Rozbiegana Ustka na Fali - Bieg IV - Usteckiej Krówki USTKA
2019-07-20 19. Bieg Uliczny Św. Jakuba Ap. LĘBORK
2019-07-20 20. Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko MORYŃ
2019-07-20 20. Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko MORYŃ
2019-07-27 Fa Donovaly Night Run DONOVALY (SŁOWACJA)
2019-07-27 Bieg Ku Słońcu DŹWIRZYNO
2019-07-27 29. Bieg Powstania Warszawskiego WARSZAWA
2019-07-27 29. Bieg Powstania Warszawskiego WARSZAWA
2019-07-27 Bieg Herosa KLUCZE K. OLKUSZA
2019-07-27 11. Półmaraton Ziemi Puckiej PUCK
2019-07-28 6. Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki 2019 DĄBKI
2019-08-03 26. Bieg Św. Dominika - Mistrzostwa Polski Mężczyzn 10 km GDAŃSK
2019-08-03 Ustecka Dziesiątka z Hakiem - 10. Bieg Leśno Plażowy 2019 USTKA
2019-08-03 6. Bieg i Marsz Trzeźwości STARA ŁUBIANKA
2019-08-04 40. Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego - Damex WIELEŃ
2019-08-10 Nocna Dycha Kopernikańska TORUŃ
2019-08-15 28. Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego KOBYLIN
2019-08-15 25. ORLEN Maraton Solidarności GDAŃSK
2019-08-15 6. Cross Sierakowski SIERAKÓW
2019-08-15 28. Bieg 1920 - Cud nad Wisłą RADZYMIN
2019-08-17 21. Międzynarodowy Bieg Cztery Mile Jarka pod patronatem Burmistrza Dziwnowa DZIWNÓW
2019-08-24 19. Półmaraton Wtórpol SKARŻYSKO-KAMIENNA
2019-08-24 Grand Prix Ustki - Rozbiegana Ustka na Fali - Bieg V - Bursztynowy USTKA
2019-08-24 7. Letni Bieg Piastów SZKLARSKA PORĘBA
2019-08-25 40. PKO Półmaraton Szczecin SZCZECIN
2019-08-25 18. Ogólnopolski Bieg Przełajowa Ósemka BLACHOWNIA
2019-08-28 XXXII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny Zamość
2019-08-31 Ogólnopolski Bieg Solidarności - Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego GOLUB-DOBRZYŃ
2019-08-31 24. Międzynarodowy Bieg Uliczny 15 i 9km JAWORZNO
Najczęściej czytane artykuły

Początek strony